Haberi Paylaş

Manava sığınan kişinin ortağı tarafından vurularak öldürüldüğü olaya ilişkin kovalamaca görüntüleri ortaya çıktı

Güncel Haberler

Ankara'da Azerbaycan uyruklu Şamil Xalıd'ın ortağı tarafından hisse devri tartışması sonucu tabanca ile öldürüldüğü olaya ilişkin cep telefonu kamerası ile çekilen görüntü ortaya çıktı. Kasığından vurulduktan sonra kaçıp bir manava sığınan Xalıd, burada 3 el ateş edilerek öldürüldü. Görüntüde Dikbaş'ın ortağını tabanca ile ateş ederek caddede kovaladığı görülüyor.

Yenimahalle ilçesinde dün akşam saatlerinde, tütün mamulleri satışının yapıldığı iş yerinde ortaklar Ahmet Dikbaş ve Azerbaycan uyruklu Şamil Xalıd arasında hisse devri nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Dikbaş, üzerinde bulunan tabanca ile ortağı Xalıd'e ateş etti.

KAÇIP MANAVA SIĞINDI

Xalıd, kasığına isabet eden kurşunla yaralı halde kaçarak cadde üzerindeki manava sığındı. Dikbaş, Xalıd'a 3 el daha ateş etti. Xalıd, kaldırıldığı Ankara Etlik Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybetti, Dikbaş gözaltına alındı.

Manava sığınan kişinin ortağı tarafından vurularak öldürüldüğü olaya ilişkin kovalamaca görüntüleri ortaya çıktı

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Olaya ilişkin cep telefonu kamerası ile çekilen görüntü ortaya çıktı. Görüntüde Ahmet Dikbaş'ın, Azerbaycanlı Şamil Xalıd'ı cadde üzerinde arkasından ateş ederek kovaladığı görüldü. Xalıd'ın, kurşunlardan kaçarken son anda manava sığınması da görüntüde yer aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Azerbaycan Ankara 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Güray Dilli :

Ülkem yabancıların savaş arenası oldu adeta. Ve ne kolay silah sahibi olmak. Kaçak sığınmacılar bir an önce geri gönderilmedikleri sürece güvenliğimizden endişeliyim

Cevap Yaz1941Yayından Kaldır
Kuman:

Öldüren Türk Ölen Türk! Birader cinayeti işleyen Türkiyeli. Ramazan ramazan ne içtin de yorum yaptın

941Yayından Kaldır
Tamer Kara:

Biri mezara diğeri müebbet hapise

Cevap Yaz141Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title