Haber : Öğrencisi olan bürokratların İçişleri'nden atıldığını iddia eden Özdağ'dan Bakan Soylu'ya sert sözler: Korku işte böyle bir şeydir - Haberler

Haberi Paylaş

Öğrencisi olan bürokratların İçişleri'nden atıldığını iddia eden Özdağ'dan Bakan Soylu'ya sert sözler: Korku işte böyle bir şeydir

 - Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında "Bu ülkede istihbaratçı yetiştirdim, polis yetiştirdim. Bana bilgi de veriyorlar" diyen Özdağ, yeni bir paylaşımda bulunarak İçişleri Bakanlığı'nda çalışan öğrencisi olmuş bürokratların işten çıkarılmaya başlandığını iddia etti. Konuyla ilgili Bakan Soylu'ya yönelik olarak Özdağ, "Benim yüzlerce öğrencim bakanlıkta, hepsini mi atacaksın? Korku işte böyle bir şeydir. Ben korkmuyorum. Sen korkuyorsun. Çünkü korkaksın!" dedi.

Sığınmacı karşıtı açıklamaları ile gündemden düşmeyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir polemik yaşamış ve hemen ardından katıldığı bir canlı yayında istihbaratçılar ve polislerden bilgi aldığını söyleyerek yeni bir tartışma yaratmıştı. Açıklamalarında Özdağ, "Bu ülkede istihbaratçı yetiştirdim, polis yetiştirdim. Bu insanlar bana güveniyorlar, beni seviyorlar. Bana bilgi de veriyorlar" ifadelerini kullanmıştı.

BAKAN SOYLU'YA YÖNELİK SERT İFADELER

Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Özdağ, İçişleri Bakanlığı'nda çalışan öğrencisi olmuş bürokratların işten çıkarılmaya başladığını iddia ederek Bakan Soylu'ya yönelik yine sert ifadeler kullandı.

"SOYLU, BENİM ÖĞREMCİM OLANLARI İŞTEN ATMAYA BAŞLAMIŞ"

Paylaşımda Özdağ, "Soylu, İçişleri Bakanlığı'nda çalışan ve benim öğrencim olan bürokratları işten atmaya başlamış. Utanç verici gerçekten utanç verici! Süleyman benim yüzlerce öğrencim bakanlıkta, hepsini mi atacaksın? Korku işte böyle bir şeydir. Ben korkmuyorum. Sen korkuyorsun. Çünkü korkaksın!" dedi.

Öğrencisi olan bürokratların İçişleri'nden atıldığını iddia eden Özdağ'dan Bakan Soylu'ya sert sözler

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Süleyman Soylu Ümit Özdağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Ara Dan:

Kos koca prof olmuş ama devlette bakan bile olsa istediği herkesi sebepsiz yere bir memuru işten çıkartamaz.Ama ne yapacaksın her şeye inanan sazan bir muhalif kitle var.

Mustafa ülkü:

Sen kalkıp öğrencilerini açık edip bana bilgi veriyorlar dersen bu devletin bilgilerinin dışarı sızdırılmaması adına da birileri önlem alır...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title