Haberler

Nüfus Müdürlerinden Vali Özçimen'i Ziyaret

Güncelleme:

Hizmet İçi Eğitim Semineri nedeniyle İl Merkezi'nde bulunan İlçe Nüfus Müdürleri, İl Müdürü Orhan Arslan başkanlığında Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Orhan Arslan önderliğinde ziyarete, Bolu Merkez İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü İsmail Gülen ve İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürleri katıldı.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Orhan Arslan, "Hizmet içi eğitim için İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü arkadaşlarımızla bir araya gelmişken sizi de ziyaret edelim istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmet içi eğitim kapsamında arkadaşlara Nüfus Mevzuatı ve uygulamaları, Adres Kayıt Sistemi ve Kimlik Paylaşım Sistemleri hakkında bilgiler verildi" diyerek Merkez ve ilçelerdeki Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlükleri'nin durumları hakkında Vali Özçimen'e bilgiler verdi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Özçimen, "Bolu halkı devletine ve milletine bağlı, çok iyi insanlar. İlimiz ve İlçelerimiz huzurlu. Bizlere düşen görevleri en iyi ve en hızlı bir şekilde yerine getirmeliyiz ki, vatandaşlarımız zorluk çekmesinler ve memnun olsunlar." ifadelerine yer vererek Nüfus Müdürlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İbrahim Özçimen Orhan Arslan Bolu Merkez Güncel Haberler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

Bakmadan Geçme

İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title