Haberi Paylaş

Mikrofonu açık unuttular! Belediye Başkanı ve Özhaseki arasında tepki çekecek diyalog: He de geç gitsin

Güncel Haberler

Kayseri'de Valilik tarafından gerçekleştirilen toplantıda mikrofonunu açık unutan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye dönerek, "Bir şey deme, he de geç gitsin" ifadelerini kullandı.

Kayseri turizminin gelişmesi ve potansiyelinin arttırılması noktasında karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıya mikrofonunu açık unutan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç arasındaki diyalog damga vurdu.

TURİZM İŞLETMECİSİ SIKINTISINI ANLATTI

Toplantıda uzun yıllardır turizm işletmecisi olduğunu ifade eden bir kadın Özhaseki ve Büyükkılıç'a, "Geçen sezon özellikle sıkıntıda kaldığımız bir konu var. Hacılar yolu istikametinde bir hava akımı nedeniyle yol kapanıyor ve ister istemez gelen ve dönüş yapan misafirler yolu kullanamıyor ve mağdur oluyorlar. Bu da bizi üzüyor ve elimizden herhangi bir şey gelmiyor. Bununla ilgili ne yapılabilir, nasıl bir çözüm üretilebilir?" şeklinde bir soru yöneltti.

ARALARINDAKİ DİYALOĞU TÜM SALON DUYDU

Kadının konuşmasına devam ettiği esnada Özhaseki, yanında oturan Büyükkılıç'a doğru eğilerek "Hamdi yok dedi. Bir şey deme, bir şey deme" ifadelerini kullandı. Büyükkılıç da Özhaseki'nin bu sözlerine, "He de geç gitsin" karşılığını verdi. Mikrofonun açık unutulduğu anlarda ikili arasındaki bu diyalog salondaki herkes tarafından duyuldu.

Haberler.com - Güncel

Memduh Büyükkılıç Mehmet Özhaseki Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (33)

Reis şeker:

CHP ve işbirlikçilerine de oy verilmez İstanbul da Ankarada ne yaptıkları belli sadece şov mahalle muhtarı kadar iş yapamıyorlar En iyisi yeniden refah partisi ??

Cevap Yaz235Yayından Kaldır
Fırat Türk:

Oy moy yok halkda he deyip gececek

Cevap Yaz720Yayından Kaldır
Murat Ceylan:

Yahu Hamdi için söylenen sözü nereden alıp vatandaşa döndürdünüz anlamadım gitti.

Cevap Yaz13Yayından Kaldır
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title