Haberler

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Güncelleme:

Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri, daha önce kendilerini okuldan kovmakla tehdit eden okul müdürü Ali Fuat Güney'e mezuniyet töreninde sırtını dönerek tepki gösterdi. Öğrencilerin protestosuna yanıt veren Güney "Size bunu kim yaptırıyorsa, ne Cumhuriyet'e saygısı var, ne büyük Atatürk'e saygısı var, ne devletimize saygısı var, ne de bu ülkeye saygısı var" dedi.

Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürü Ali Fuat Güney'e mezuniyet töreninde sırtlarını dönerek tepki gösterdi. Müdür Güney, öğrencilere "Size bunu kim yaptırıyorsa, ne cumhuriyete saygısı var, ne büyük Atatürk'e saygısı var, ne devletimize saygısı var, ne de bu ülkeye saygısı var" dedi.

TÖRENE KATILANLAR ALKIŞLARLA DESTEK VERDİ

Öğrencilerin, kendilerini okuldan kovmakla tehdit ettiği iddiası üzerinden tepki gösterdiği Güney'in kürsüdeki konuşması sırasında törene katılanlar da alkışlarla protestoya destek verdi.

"BİZ SİZE SAYGIYI, SEVGİYİ ÖĞRETTİK"

Okul müdürü Ali Fuat Güney, konuşması sırasında tepkiye "Lütfen bu güzel günün önemine göre davranalım. Evet, çocuklar devam edecek miyiz programımıza? Biz size saygıyı, sevgiyi öğrettik. Size bunu kim yaptırıyorsa, ne cumhuriyete saygısı var, ne büyük Atatürk'e saygısı var, ne devletimize saygısı var, ne de bu ülkeye saygısı var" şeklinde karşılık verdi. Töreni izleyen öğrenci velilerinin, Güney'in sözlerini alkışlar ve ıslıklarla böldüğü görüldü.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

Güncel Haberler

Adı uyuşturucu ve rüşvetle anılan hakimin yasak aşk yaşadığı iş adamı sessizliğini bozdu: Kocası bu ilişkiye rıza gösteriyordu

Adı uyuşturucu ve rüşvetle anılan hakimin yasak aşk yaşadığı iş adamı sessizliğini bozdu: Kocası bu ilişkiye rıza gösteriyordu

İstanbul'da Halk Ekmek'e yüzde 60 zam

İstanbul'da Halk Ekmek'e yüzde 60 zam

Timur Cihantimur'un ot yolup tuvalet temizlediği cezaevinden ilk fotoğrafı geldi

Timur Cihantimur'un ot yolup tuvalet temizlediği cezaevinden ilk fotoğrafı geldi

Depozito İade Sistemi başlıyor! İadesi yapılacak her şişe için ödenecek rakam da belli

Depozito İade Sistemi başlıyor! İadesi yapılacak her şişe için ödenecek rakam da belli

500

Yorumlar (54)

Alp null:

okuldan kovmakla tehdit eden birisi eğitimci olamaz zaten sevgi ve saygıdan hiç bahsedemez protesto yerinde olmuş afferin çocuklar

820
341
yanıtYanıtla
D:

Müdür, öğrenciler okul disiplinini bozmasınlar diye söylemiştir. Okulda Müdür disiplini olmazsa okul curcunaya döner. Bu öğrenciler de saygısızlık yapmış.

yanıt555
yanıt173
Yucel Cakir:

Korkutarak değil severek sevdirerek eğitim verilmeli

yanıt243
yanıt279
Hikmet Demirci:

Öğrenciler memnun değil veliler memnun değil müdürden. Hala masumiyetinden bahsediyorsun. Bizler de müdür gördük öğrenciyken öğrencilere karşı nasıl davranıldığını az çok biliyoruz. İşini hakkıyla yapan müdüre karşı sırt dönmez gençler. Muhakkak bir haksızlığı olmuştur.

yanıt228
yanıt137
aksarayli sahin:

Tabi tabii gitte yüzlerce anası babası tarafından şımartılmış veletlere disiplin öğretsene tek başına!

yanıt289
yanıt74
Harun EROĞLU:

Durup dururken sizi kovarım dememiştir herhalde. Öğrenciler çileden çıkardıysa söylemiştir. Şimdinin öğrencileri şımarık

yanıt219
yanıt32
ahmet :

Kadıköy ; bazı röportajlarda en çok ateist gencin olduğu ve bununla övündükleri yer değil miydi?

317
233
yanıtYanıtla
ismail bey :

Aileler özgür çocuk yetiştiriyor...

yanıt75
yanıt67
Nazlı Muhip:

Tam aksi Atatürk'e de cumhuriyete de saygiları var. Tehdit ediyosan protesto zoruna gitmesin.

239
265
yanıtYanıtla
cabbar ağırbasar:

Nooldiii yapraaam zoruna mı gitti

111
117
yanıtYanıtla
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title