Haberi Paylaş

Kurban Bayramı Kutlanıyor

Kurban Bayramı Kutlanıyor

Güncel Haberler

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, bayramlaşma töreni düzenlendi.

Kaymakam İsmail Altan Demirayak, Belediye Halkevi bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında ve terör saldırılarında şehit düşenleri rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Demirayak, şunları kaydetti:

"PKK terörüyle mücadelede vatanımızın bütünlüğü uğrunda, hak yolunda devleti, vatanı için canını feda etmiş olan şehit polis memuru kardeşimiz Mahmut Bilgin'in babasına, Sayın Başbakanımızın mesajını vermek istiyorum. Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun. Şehitlerimizin kanlarıyla sulamış oldukları bu aziz vatan toprağı, bin yıldır nasıl Türk milletinin fedakarlığıyla bu günlere gelebildiyse, bundan sonraki bin yıllar boyunca da vatan toprağı olarak Türk milletine ait kalacaktır."

Kaymakam Demirayak, Başbakan Binali Yıldırım'ın mektubunu şehit polis memuru Mahmut Bilgin'in babası Yusuf Bilgin'e takdim etti.

AA / Güncel

Yusuf Bilgin İsmail Altan Beypazarı Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title