Haberler

Köylü Ressam" Uluğ, Öğrencilerle Buluştu

Abone Ol

Ankara'nın Çubuk ilçesinde faaliyetini sürdüren Çubuk Akademi, alanında örnek kişileri genç yeteneklerle buluşturuyor.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde faaliyetini sürdüren Çubuk Akademi, alanında örnek kişileri genç yeteneklerle buluşturuyor.

Çubuk Belediyesi öncülüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğün katkılarıyla yürütülen ve üstün yetenekli öğrencilerin eğitilmesi amacıyla kurulan Çubuk Akademi, ikinci eğitim öğretim yılında alanında örnek kişileri genç yeteneklerle buluşturmaya başladı.

Çubuk Akademi öğrencileri, Çubuk'ta yaşayan ve "köylü ressam" unvanlı Halil Basri Uluğ'u ağırladı. Öğrenciler ile "resim ve tasarımın şifresi" konulu bir söyleşi gerçekleştiren Uluğ, hayatını ve mesleki tecrübelerini aktardı.

Kaynak: AA / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk Belediyesi Halil Basri Uluğ Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
title