Haberler

Kırklareli'de Rüşvet İddiasıyla Görevden Uzaklaştırılan Belediye Başkanının Babası ve Avukatı Berat Etti

Güncelleme:

Kırklareli'de rüşvet iddiasıyla görevden uzaklaştırılan Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç'in de aralarında bulunduğu 12 kişinin davasında, tanıklara rüşvet karşılığı ifadelerini değiştirmelerini teklif ettiği iddiasıyla Sevinç'in babası ve sözde avukatının yargılamasında baba Sevinç ve avukatı berat etti.

Kırklareli'de rüşvet iddiasıyla görevden uzaklaştırılan Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç'in de aralarında bulunduğu 12 kişinin davasında, tanıklara "rüşvet karşılığı ifadelerini değiştirmelerini" teklif ettiği iddiasıyla Sevinç'in babası ve sözde avukatının yargılamasında baba Sevinç ve avukatı berat etti.
Kırklareli'nde usulsüzlük ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan soruşturma çerçevesinde, aralarında eski Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç'in de bulunduğu 12 kişi davasında, tanıklara rüşvet karşılığı ifadelerini değiştirmeyi teklif ettiği iddiasıyla Sevinç'in babası Y. Sevinç ile kendini avukat olarak tanıttığı öne sürülen E.V.'nin yargılaması tamamlandı.
Kırklareli 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada, sanık E.V. ve Y. Sevinç'in "rüşvet" ile "yargı görevi yapanı, bilirkişiyi veya tanığı etkilemeye teşebbüs" suçlarından ceza verilmesi talep edilirken, mahkeme heyeti, her türlü şüpheden uzak, mutlak ve inandırıcı delil elde edilmediği gerekçesiyle E.V. ve Y. Sevinç'in beraatine karar verdi. - KIRKLARELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ender Sevinç Kırklareli Kıyıköy Baba Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title