Kenan Işık'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor - Haberler
Haberi Paylaş

Kenan Işık'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Haberler.Com - Güncel
 - Güncelleme:
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Spor sonrası geçirdiği rahatsızlık sonucu kafasını betona çarparak beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ın sağlık durumunun iyi gittiği öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçiren ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık'ın tedavisi sürüyor. Hastaneye gelen İstanbul Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak ve tarihçi İlber Ortaylı, ünlü sunucunun durumu hakkında bilgi aldı. Ortaylı yaptığı açıklamada Kenan Işık'ın durumum iyi olduğunu belirtti.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Spor salonunda çıktığında geçirdiği rahatsızlık sonucu yere düşüp başını betone çarparak beyin kanaması geçiren ünlü tiyatrocu ve TV sunucusu Kenan Işık'ın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. Yaklaşık 1 haftadır uyutulan ünlü sucunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Ünlü sunucuyu dostları da bir an olsun yalnız bırakmıyor. Sabah ve öğlen saatlerinde ünlü yönetmen Mehmet Aslantuğ, İstanbul Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, ünlü tarihçi İlber Ortaylı ve Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden hastaneye gelerek Işık'ın durumu hakkında bilgi aldı.

İLBER ORTAYLI: DURUMU İYİYE GİDİYOR

Işık'ın durumu hakkında kısa bir açıklama yapan İlber Ortaylı, "Beril ile görüştüm. Durumu iyiye gidiyor. Tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor" dedi.

Günlerdir eşinden gelecek iyi bir haberi bekleyen Beril Işık ise gazetecilere verdiği bilgide, büyük kafa travmalarında, sonraki tedavinin uzun sürdüğünü ve beynin iyileşmesi için zaman tanındığını, en önemli durumun ise zaman ve sabır olduğunu söyledi.

Haberler.Com - Güncel

İstanbul Üniversitesi, İlber Ortaylı, Mesut Parlak, Kenan Işık, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (19)

irem polatirem_polat2001@hotmail.com:

Allah şifa versin yakın zamanda sizi ekranlarda görmek istiyoruz:)

MYPRAYnmihcakan@gmail.com:

ADAM ÖLDÜ YA...HABERİ KALDI

yörükoglueyyubensarteknisyen@hotmail.com:

KENAN ABİ Yİ SEVERİM KALİTELİ İ.NSAN

Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title