İstanbul Komedi Festivali Başlıyor! - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul Komedi Festivali Başlıyor!

Bültenler - Güncel
İstanbul Komedi Festivali Başlıyor!

BKM'nin geleneksel hale getirdiği ve Kasım ayına "Kahkaha Ayı" dedirtmeyi başaran "İstanbul Komedi Festivali" için geri sayım başladı!


"Söyleyin De Beraber Gülelim!" sloganıyla yola çıkan ve mizahın ulusal / uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayacak olan ' İstanbul Komedi Festivali' 11-18 Kasım 2017 tarihleri arasında; BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Uniq Hall, Uniq Lounge, Uniq Çocuk Atölyesi ve Uniq BKM Mutfak'ta düzenlenecek şovlar, gösterimler, sergiler ve atölyelerle İstanbul'lulara kahkaha dolu günler yaşatacak.

SATIŞA AÇILAN İLK ETAP PROGRAM DOPDOLU…

İstanbul'luları gülmeye doyuracak olan festivalde bilet satışa açılan ilk etap gösteriler kaçıranları üzecek!
"Nilgün Belgün İle Aşk ve Komedi", Suzan Kardeş ile benzersiz bir deneyim "Bekriya", Sunay Akın'ın lezzetli anlatımı ile "Bu Bir Prova", Gül Sunal'ın ilk kez sahne alacağı "Gölge Feslikannarı" unutulmaz anlara ve anılara yelken açarken;

Cem İşçiler'in "Komik Olan Ben Değilim", Ali Biçim "Ali Biçim Show", Doğaçlama Tiyatro Ligi "All Star",Yasemin Şefik "Ne Münasebet: Beni Bilirsin Arkandan Konuşmam", Alpay Erdem "Sahne 2017", Çok Da Fifi"Hatunlar Stand Up" ve Doğu Demirkol, Hayrettin, Mesut Süre, Deniz Alnıtemiz'in tek kişilik stand-up'ları kahkahayı garantiliyor.

Güldür Güldür Show, Güldüy Güldüy Show, BKM Mutfak "Açık Mikrafon", Erdil Yaşaroğlu "Çizginin Sahne Arkası" gibi etkinlikler ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da programdaki yerlerini aldılar.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI !

İKF bu yılki programında çocuklara ayırdığı bölümü birbirinden renkli isimlerle zenginleştirdi!

Dünyaca ünlü 'Bubble Show - Mini Milkshake İle Baloncuk Gösterisi', Çocukların yemek alışkanlıklarını kökten etkileyecek olan Japon kökenli İngiliz sahne sanatçısı Mamouru İriguchi'nin kostümlerle şaşkınlık yaratacak gösterisi 'Eaten', 'Naif Bey ve Yaveri Gökhan "Tek Kalmış Bir Çorabın Başarı Hikayesi", Feyzi Özşahin ile "Süper Penguen Çizim Atölyesi" gibi birbirinden etkileyici etkinliklerin yanında son dönemin en sevilen animasyon karakteri 'Kral Şakir"in yaratıcısı Vural Yaşaroğlu da 'Kral Şakir ile Çocuk Olmak' adlı söyleşisiyle çocuklarla buluşup Kral Şakir'in yaratım sürecini çocuklarla paylaşacak.

Bültenler / Güncel

Beşiktaş Kültür Merkezi, Nilgün Belgün, Suzan Kardeş, İstanbul, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title