Irak Türkmen Cephesi'ne Saldırı (2) - Haberler
Haberi Paylaş

Irak Türkmen Cephesi'ne Saldırı (2)

AA - Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Irak Türkmen Cephesi'nin (ITC) ofisi- Zarar gören ITC ofisinden detaylar- ITC Kifri Temsilcisi Şahin Türkmenoğlu ile röportaj- Zarar gören ITC ofisinden detay planlar Irak'ın Süleymaniye iline bağlı Kifri ilçesinde terör örgütü PKK yandaşı bir grubun, Irak Türkmen Cephesi'nin (ITC) ofisine saldırdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Irak Türkmen Cephesi'nin (ITC) ofisi- Zarar gören ITC ofisinden detaylar- ITC Kifri Temsilcisi Şahin Türkmenoğlu ile röportaj- Zarar gören ITC ofisinden detay planlar Irak'ın Süleymaniye iline bağlı Kifri ilçesinde terör örgütü PKK yandaşı bir grubun, Irak Türkmen Cephesi'nin (ITC) ofisine saldırdı. ITC Kifri Temsilcisi Şahin Türkmenoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Yerel hizmetleri yetersiz gören bir grup, Kifri kaymakamlığını protesto için toplandı. Grup kaymakamlığa yürürken Irak Türkmen Cephesi ofisine saldırdı. Taşlı sopalı saldırıda ofisimizin camları kırıldı ve Türkmen Cephesi bayrağı yakıldı" dedi.

AA / Güncel

Süleymaniye Kifri Irak Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title