İzleyenler dondu kaldı! Habere sinirlenen ünlü spiker Selçuk Tepeli bardağı kameraya fırlattı - Haberler
Haberi Paylaş

İzleyenler dondu kaldı! Habere sinirlenen ünlü spiker Selçuk Tepeli bardağı kameraya fırlattı

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

FOX TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli, tarım arazileriyle ilgili ekrana gelen bir haberin ardından rejiye "Geç abi haberi, geç" diye söylenmesinin ardından sinirlenerek masa üzerindeki bardağı kameraya doğru fırlattı. Bardağın içindeki suların kamerayı ıslattığı görüldü. Bu sırada kamera arkasındaki editörler ve haber ekibi de büyük şaşkınlık yaşadı.

FOX TV Ana Haber Merkezi ve ekran başındaki izleyicileri şok eden bir olay yaşandı. Tepeli, tarım arazilerinin yok edilmesiyle ilgili bir haberi anons etmeden önce Atatürk'ün, "Köylü, milletin efendisidir" cümlelerini dile getirdi.

BARDAĞI KAMERAYA FIRLATTI

Ardından haber kayıt bandı devreye girip yayınlandıktan sonra yok edilen tarım arazilerine ve çaresiz kalan köy halkına üzülüp, başka habere geçilmesi gerektiğini söyledi. Uzun zamandır bu konuya dikkat çeken Selçuk Tepeli, yayının bitirilmesini isteyip sinirlendi.

İZLEYENLER ŞOK OLDU

Tepeli, "Efendim şimdi bu ülkenin çiftçilik yapan insanlarının yarısı işi bıraktı... Geç abi öbür habere geç, gözünü seveyim ya, geç, geç!" ifadelerini kullandıktan sonra masanın üzerindeki bardağı sert şekilde kameraya doğru fırlattı. Bu sırada yaşananlara ekran başında tanık olan vatandaşlar neler olduğunu anlamaya çalıştı. Ayrıca rejideki editörler ve haber merkezi çalışanları da büyük bir şok yaşadı.

Haberler.com - Güncel

Fox TV ana haber Selçuk Tepeli Fox Ana Haber Fox Tv Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (101)

Soke Bitli:

Akil verenler ve yönlendirenler talimatiyla konuşan bu vatandaş resmen halkı isyana davet ediyor

Gülizar Soydemir:

A haber haberi de ordamiymis Fox stüdyolarında casusluk mu yapılarmis Fox ekipleri şoka girmisss

Gülizar Soydemir:

Sinirlenmek da haklı SMS hastalara olmuyor careee devlett çocuk hastalığı diyince bir çare bulam demiyor devvvlettt

Tüm 101 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title