Haberler

Fen İşlerinden Mühendislerle İstişare Toplantısı

Güncelleme:

Burdur ili Gölhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli Fatih Kayacan, Şenol Akyol ve Fatma Hasçeltik'in organizesinde mühendislerle istişare toplantısı düzenlendi.

Gölhisar Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşen imar konulu toplantıya; Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, Mimarlar Mehmet Doğan, İlknur Yılmaz, Hakan Kumakçı, Harita Mühendisleri Savaş Kılınç ve Mehmet Erkal, İnşaat Mühendisleri Celalettin Cantürk, Muzaffer Cantürk, Fatih Oral, Hasan Yavuzer, Ali Çalhan ve Bekir Şanlı, Belediye Mali Hizmetler Müdürü Şevki Yıldıran iştirak etti.

Mühendislerin yoğun katılım gösterdiği toplantıda, imar ile alakalı konularda mühendis ve mimarlar bilgilendirilerek, yaşanan sıkıntıların giderilmesi için yapılması gerekenler tartışıldı. Gölhisar'ın imar açısından güzelleşmesi için birlikte hareket edilerek, en güzel sonuca ulaşılması gerektiği vurgulandı.

Programın sonunda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural;"Öncelikle imar toplantımıza bizleri kırmayıp da geldiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli mühendis arkadaşlarımızla birlikte hareket ederek, doğru işler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Biz belediye olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazırız. İlçemizde görüntü kirliliği oluşturan yapılara izin vermemiz mümkün değil. Bu kapsamda harabe ve kullanılmayan evleri yıkmaya başladık. Sizlerin de destekleriyle ilçemiz Gölhisar'ı daha güzel yapıların olduğu bir yer haline getireceğiz" şeklinde ifadelerde bulundu.

Toplantı sonunda Fen İşleri Müdürlüğü personeli, "bu tür toplantıların daha sıklıkla yapılacağını" beyan ederek, "siz değerli mühendislerimizle birlikte, daha güzel bir Gölhisar oluşturmak için çalışmayı hedefliyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundular.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ramazan Canural Fatih Kayacan Mehmet Doğan Gölhisar Güncel Haberler

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title