Haberi Paylaş

Meslektaşıyla ilişki yaşadığı için görevden uzaklaştırılan evli öğretmenin, şimdi de veli ile birlikte olduğu ortaya çıktı: İhtiyaçlarım olamaz mı?

Güncel Haberler

Meslektaşıyla ilişki yaşadığı için görevden uzaklaştırılan evli öğretmenin, şimdi de veli ile birlikte olduğu ortaya çıktı: İhtiyaçlarım olamaz mı?

Antalya'da bir ortaokulda müdürken aynı okuldaki kadın öğretmenle ilişki yaşadığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılarak görevden alınan ve bir ilkokula öğretmen olarak gönderilen iki çocuk babası S.Ö.'nün, bu kez bir veli ile ilişki yaşadığı ileri sürüldü. Eşinin boşanma davası açtığı S.Ö. hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü de soruşturma başlatırken, şahıs kendisini, "İhtiyaçlarım olamaz mı?" diyerek savundu.

Antalya'da 2016 yılında Aksu İlçesi Pınarlı Cumhuriyet Ortaokulu'nda müdürken, aynı okuldaki bir kadın öğretmenle ilişki yaşadığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılan ve sonrasında müdürlük görevinden alınarak Korkuteli'de bir ilkokula öğretmen olarak gönderilen S.Ö., bu kez bir öğrencisinin velisiyle ilişki yaşadığı hakkındaki iddialarla gündeme geldi.

VELİLER ŞİKAYETÇİ OLDU

Korkuteli ilçesindeki Yaşar Sadi Tekin İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan evli ve iki çocuk babası S.Ö.'nün, sınıfındaki öğrencisinin velisi H.T. ile ilişki yaşadığı iddiası nedeniyle diğer veliler Milli Eğitim Müdürlüğü'ne şikayetçi oldu. Aynı okulda öğretmen olan eşi de S.Ö.'den şikayetçi olup, boşanma davası açtı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, velilerin şikayetiyle S.Ö. hakkında soruşturma başlattı.

"İHTİYAÇLARIM OLAMAZ MI?" DEMİŞ

Adını açıklamak istemeyen bir öğrenci velisi, "Bu şahıs şu anda velilerden biriyle aşk yaşıyor. İşin saklanır gizlenir yeri kalmadı. Bu adam evli ve 2 çocuğu var. Velilere bu iş yansıyınca, önceki gün okulda öğretmenlerle birlikte sınıf velileri olarak toplantı yaptık. S.Ö. kendisini savunmak için yaptığı konuşmada, 'İhtiyaçlarım olamaz mı?' gibi konuşmalar yaptı. Geçen yıl kasım ayından beri, bu öğrenci velisi derslerde sınıfta duruyor. Çocukların anlattığına göre, derslere giriyor ve masanın üzerine oturuyormuş" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Korkuteli Antalya 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (33)

Nigar Yüksel:

Adam. Kimle aşk yaşıyorsa yaşasın. Amma Hatun şınıfa giremez. Sonuçta orası okul

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
Özcan:

Eğer yasada zina suç sayılmıyorsa o zaman bu öğretmene suçsuzdur. Zinaları önlemek için yasada ağır suç kapsamına girmelidir. Ama onuda siyonistler asla izin vermeyeceklerdir. Avrupa Birliği adı altında Türkiye'de ki aile birliğini dağıtmak için dayatılmış bir tuzak

Cevap Yaz113Yayından Kaldır
Özcan:

Böylesi namussuzlukların önüne ancak caydırıcı ağır cezalar verilerek geçilir. Eğer yasada zina suç sayılmıyorsa o zaman bu öğretmenin hiç mi hiç suçu yok. Yasada cezası olmayan hiçbir şey suç sayılmamalıdır

Cevap Yaz13Yayından Kaldır
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title