Haberler

  Eoc Komisyonlarına Türkiye'den 4 Temsilci Seçildi

  TMOK'tan yapılan açıklamaya göre, TMOK Yönetim Kurulu üyesi ve pazarlama-iletişim alanında faaliyet gösteren özel bir şirketin sahibi Ali Kiremitçioğlu, EOC Pazarlama ve İletişim Komisyonu üyesi oldu.

  TMOK'tan yapılan açıklamaya göre, TMOK Yönetim Kurulu üyesi ve pazarlama-iletişim alanında faaliyet gösteren özel bir şirketin sahibi Ali Kiremitçioğlu, EOC Pazarlama ve İletişim Komisyonu üyesi oldu. Kariyeri boyunca Türkiye'nin önde gelen firmalarının yönetici pozisyonlarında bulunan Kiremitçioğlu, 2011-2014 yıllarında İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Üst Yöneticisi olarak görev yaptı.

  Nevriye Yılmaz ise EOC Sporda Cinsiyet Eşitliği Komisyonuna sporcu temsilcisi seçildi. Londra 2012 ve Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda Türk Basketbol Kadın Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan ve EOC Sporcu Komisyonu üyesi olan Nevriye Yılmaz, aynı zamanda TMOK Sporcu Komisyonunda yer alıyor.

  Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Demirel, EOC Sağlık ve Anti-Doping Komisyonu üyeliğine getirildi. Demirel, Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu Yönetim Kurulu üyesi, TMOK üyesi ve TMOK Sağlık ve Bilim Çalışmaları Koordinatörü görevlerini yürütüyor.

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Selhan Özbey de EOC Olimpik Kültür ve Miras Komisyonu üyesi oldu. TMOK Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Komisyonu üyesi Özbey, Uluslararası Olimpik Akademi Eğitimci Toplantıları'na TMOK adına katılıyor ve "Olimpizm ve Olimpik Hareket" kitabının yazarları arasında bulunuyor.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Türkiye Politika Güncel Haberler

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

  Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title