Haberi Paylaş

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

Güncel Haberler

ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan Taylor Lehman isimli bir kadın, arkadaşının babasına aşık oldu. Aralarındaki yaş farkını umursamayan çift, sade bir törenle dünyaevine girdi.

27 yaşındaki Arizonalı Taylor Lehman en yakın arkadaşı olan 30 yaşındaki Amanda'nın babasıyla evlendi. 54 yaşındaki Kern ile beş yıl önce tanışan Taylor, çok mutlu olduğunu söyledi.

Taylor, sürekli Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas çifti ile karşılaştırıldıklarını belirtti. Ayrıca, Kern ile olan ilişkilerinin en başında en yakın arkadaşını kaybetme riski yaşadığını söyledi.

Taylor, "İnsanlar bize dik dik bakıyorlar ama sanırım güzelce giyindiğimiz zaman çok hoş görünen bir çift olduğumuz için oluyor bu." dedi.

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

Kern ve Taylor beş yıl önce tanıştıkları zaman ikisinin de hayatında başka insanlar vardı. Buna rağmen birbirlerine o an aşık oldular.

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

Taylor yaşadıklarını şöyle anlattı: İlk tanıştığımız zamanlarda Amanda ile çalışıyorduk. Benim en yakın arkadaşımdı. Kern ise evliydi. Benim de başka biriyle ilişkim vardı. Onu ilk gördüğümde çok yakışıklı olduğunu düşündüm. Zaten kendimden yaşça büyük insanlar her zaman beni etkilemiştir. Benim sevimli olduğumu düşünüyordu ve orada flört etmeye başladık. Amanda ile bir yıllık bir arkadaşlığımız vardı o dönemlerde. Dolayısıyla kendimi suçlu ve kötü hissediyordum. Ama zamanla bunu aştım. Şu an hayatının her anında ve yaşadığı her problemde onun yanında olacağımı biliyor.

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

İlişkilerinin başından bahsederken, çok fazla ortak noktaları olduğunu ama ne olursa olsun evleneceklerini asla düşünmediğini belirten Taylor, "Onun karakterine aşık olmuştum. Bu kadar çekici olduğunu düşündüren de karakteriydi." dedi.

Taylor, "Gerçekten 20'li yaşlardaki birçok kadının başa çıkması gerçekten güç olan bir durum. Ama ne olacağını kim bilebilir ki? Belki de ben ondan önce hayata veda edeceğim." diye konuştu.

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

Haberler.com - Güncel

Catherine Zeta Jones Michael Douglas Christian Kern Arizona Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title