Haberler

Diyarbakır Ak Partinin Diyarbakır'dan Seçilen 3 Vekili Mazbatalarını Aldı

Diyarbakır'da, Ak Partiden Milletvekili seçilen Mehdi Eker, Ebubekir Bal ile Oya Eronat mazbatalarını i seçim kurulundan aldı.

Diyarbakır'da, Ak Partiden Milletvekili seçilen Mehdi Eker, Ebubekir Bal ile Oya Eronat mazbatalarını i seçim kurulundan aldı. Mazbatasını alan eski bakan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, " Bu şehrin en büyük sorunu, temel sorunu maalesef terörün komplikasyonlarıdır. Bu komplikasyonların en büyüğü de işsizlik ve istihdam eksikliğidir. Bu şehirde on binlerce işsiz var. ve bu insanların AŞ ve iş sahibi olmak beklentileri var. Adalet ve Kalkınma partisinin milletvekilleri bütün mesailerini harcayarak Diyarbakır'ın mevcut ve süreç içerisinde gelişebilecek yeni sorunlarını çözmek için kullanacak " dedi.

24 Haziran seçimlerinde Ak Partiden Diyarbakır milletvekili seçilen eski bakan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat Milletvekili mazbatalarını aldı. Diyarbakır Adalet Sarayı Ek binaya gelen Milletvekilleri, mazbatalarını aldıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı. Diyarbakır'daki seçmenlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Eker, üstlendikleri görevin aynı zaman da çok ağır sorumluluğu olan görev olduğunu belirtirek, şöyle konuştu:

"Çünkü, millet sizi kendi temsilcisi olarak seçiyor. ve millettin meselelerini ve sorunlarını biz doğrudan üstümüze almış oluyoruz. Bunun ne kadar ağır bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz. Diyarbakır'a inşallah bu dönem yeni bir sayfayla, taze bir başlangıçla, Adalet ve Kalkınma Partisinin milletvekilleri bütün mesailerini harcayarak Diyarbakır'ın mevcut ve süreç içerisinde gelişebilecek yeni sorunlarını çözmek için kullanacak. Bu şehrin en büyük sorunu, temel sorunu maalesef terörün komplikasyonlarıdır. Bu komplikasyonların en büyüğü de işsizlik ve istihdam eksikliğidir. Bu şehirde on binlerce işsiz var. ve bu insanların AŞ ve iş sahibi olmak beklentileri var. Biz Ak Parti milletvekilleri olarak, şehrin bu meselesi başta olmak üzere yine tüm meseleleriyle ilgili çözümler geliştirmenin sürekli uğraşısı içerisinde olacağız. Diyarbakırlı hemşerilerimizi bu güne kadar olduğu gibi en iyi ve en güzel şekilde bundan sonrada onların başını yere eğdirmeyeceğiz."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Mehdi Eker Milletvekili Diyarbakır Ak Parti Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title