Dha Yurt - Köpeği Ezen O Sürücü Bulundu (2) - Haberler
Haberi Paylaş

Dha Yurt - Köpeği Ezen O Sürücü Bulundu (2)

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Dha Yurt - Köpeği Ezen O Sürücü Bulundu (2)

SÜRÜCÜ SERBEST BIRAKILDIAntalya'da, kullandığı hafif ticari aracı yol kenarında bekleyen köpeklerin üstüne süren, sonra birisinin başının üzerinden geçerek öldürüp kaçan sürücü 39 yaşındaki Erhan Kozan, polis merkezindeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

SÜRÜCÜ SERBEST BIRAKILDI

Antalya'da, kullandığı hafif ticari aracı yol kenarında bekleyen köpeklerin üstüne süren, sonra birisinin başının üzerinden geçerek öldürüp kaçan sürücü 39 yaşındaki Erhan Kozan, polis merkezindeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Hakkında trafik güvenliğini tehlikeye sokmaktan işlem yapılan Kozan, kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine, olayın tamamen kaza olduğunu söyledi. Kozan, "İstenmeyen bir olaydı. Vicdan azabım bana yeter. Çoluk çocuğumun yüzüne bakamaz oldum. Ben de pişmanım diyorum ama kimi inandırabilirim? Kanunun bana verebileceği ceza nedir ki? Allah katında bundan daha büyük bir günah olamaz. Ben de pişmanım. Konuşacak başka bir şey yok. Polise ifademi verdim. Dikkatsiz bir sürücü olarak cezamı çekmeye hazırım. Kanunun vereceği cezanın ne önemi var? Yaşayan bir yaratık, bu karınca da olabilir, benim yüzümden öldü. Affım için Allah'a yalvarıyorum" diye konuştu. Lise mezunu ve evli olan sürücü Kozan'ın işçi olarak bir şirkette çalıştığı öğrenildi.

Haber: ANTALYA

=========================================

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Erhan Kozan Antalya Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title