Haber : Darülaceze Sakinleri Umreden Döndü - Haberler

Haberi Paylaş

Darülaceze Sakinleri Umreden Döndü

Darülaceze Sakinleri Umreden Döndü

Darülaceze sakinleri 10 günlük umre programını tamamlayarak yurda döndü.

Darülaceze sakinleri 10 günlük umre programını tamamlayarak yurda döndü.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada; umre kafilesini Sabiha Gökçen Havaalanı'nda Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan, İkram ve Ekrem Turizm'in sahibi Ekrem Özkaymaz ile Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı Nebil Çelebi'nin karşıladığı bildirildi.

Bayhan'ın, "Sayın Başbakanımızın 'sosyal devlet' vizyonuyla, Sayın Bakanımızın himayelerinde ülkemiz yaşlıları ve kimsesizlerinin huzurlu bir yaşama kavuştu" ifadesine yer verilen açıklamada ayrıca, Darülaceze sakinlerinin kutsal beldelere yapmış oldukları yolculuğa vesile olan TURSAV Genel Başkanı Başaran Ulusoy'a, Ekrem ve İkram Turizm'in sahipleri Ekrem Özkaymaz ve Şaban Bilgiç'e, Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı Nebil Çelebi'ye teşekkür ettiği kaydedildi.

Açıklamada, aynı hayırsever iş adamlarının, Darülcaze'den iki kafileyi daha umre için kutsal topraklarda ağırlama sözü verdiği ifade edildi. - İstanbul

AA / Güncel

Nevzat Bayhan Darülaceze Atlas Jet Umre Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title