İntihar Girişimini Belediye Başkanı Önledi - Haberler
Haberi Paylaş

İntihar Girişimini Belediye Başkanı Önledi

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
İntihar Girişimini Belediye Başkanı Önledi

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde belediye binasının önünde üzerine benzin döküp kendisini yakmak isteyen vatandaşı, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak engelledi.

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde girdiği bunalım sonucu belediye binasının önünde üzerine benzin döküp kendisini yakmak isteyen 41 yaşındaki işsiz Selim Şen'i, Belediye Başkanı AK Partili Şükrü Karabacak ikna etti.

BELEDİYE BAŞKANIYLA GÖRÜŞMEK İSTEDİ

Olay Darıca Belediye Binası önünde bu sabah meydana geldi. Uzun süredir işssiz olduğunu söyleyen evli ve 2 çocuk babası Selim Şen, bir bidon benzin alıp belediye binası önüne geldi. Üzerine benzin döktükten sonra bir elinde de çakmak tutan Selim Şen, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile görüşmek istediğini söyledi. Ev kirasını ödeyemediğini, iki çocuğuna da ekmek götüremediğini söyleyen Selim Şen, başkanla görüştürülmediği takdirde kendisini yakacağını söyledi.

BAŞKAN İŞ KONUSUNDA YARDIM SÖZÜYLE İKNA ETTİ

Kimseyi yanına yaklaştırmayan Selim Şen ile ilgi bilgi verilmesi üzerine, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak binadan çıkıp yanına gitti. Onunla bir süre uzaktan konuşan başkan Karabacak, Selim Şen'e iş konusunda yardım sözü vererek onu ikna etti. Selim şen daha sonra ifadesi alınmak üzere darıca İlçe Emniyet müdürlüğü'ne götürüldü.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Şükrü Karabacak Darıca Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title