Haberler

Cumhuriyet Kadınları İzmir Şubesi Açıldı

Abone Ol

Cumhuriyet Kadınları Derneği İzmir Şubesi Vatan Partisi İzmir 2. bölge adayları Şule Perinçek ile Hulki Cevizoğlu ve çok sayıda kadının katılımıyla açıldı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği İzmir Şubesi Vatan Partisi İzmir 2. bölge adayları Şule Perinçek ile Hulki Cevizoğlu ve çok sayıda kadının katılımıyla açıldı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) İzmir Şubesi'ni de açarak aktif hale getirdi. Açılışa ise Vatan Partisi İzmir 2. Bölge adayları Şule Perinçek ile Hulki Cevizoğlu, Türk Parlamenterler Birliği İzmir Şube Başkanı Metin Öney ve çok sayıda kadın katıldı.

Kadınlar tarafından alkışlarla karşılanan Şule Perinçek ile Hulki Cevizoğlu tek tek salonda bulunanları selamladı. Kadın milletvekili olmanın 550 erkek vekile bedel olduğunu ifade eden Şule Perinçek, "Tarım, hayvancılıkla uğraşan kadınların, sanayici kadınların sorunlarını meclise taşıtacağım. Bunlardan önemlisi üreten Türk milletinin başı dik, bağımsız yaşayan kadınını taşıyacağım. Çünkü kadın olabilmek için en azından ayağınızı bastığınız bağımsız bir vatan toprağı olmak zorundadır" dedi.

İZMİR'DEKİ ATATÜRKÇÜ RUHU TÜRKİYE'YE YAYILMALI"

İzmir'den aday olmanın büyük bir gurur vesilesi olduğunu belirten Hulki Cevizoğlu da şunları söyledi:

"İzmir benim için Türkiye'nin başkenti olabilecek kadar önemli bir yer. İzmir'deki Atatürkçü ruhun Türkiye'ye yayılması gerekiyor. İzmir'deki direnişin sembolünü 1919'da da gördük. 2015'e kadar gelen süreç içinde de gördük. Bu yüzden buradan aday olmak benim için gurur vericidir." - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hulki Cevizoğlu Şule Perinçek İzmir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

2 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 2 Aralık Cumartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? HANGİ BANKA NE KADAR FAİZ VERİYOR? Akbank, Ziraat, Garanti, İş Bankası, Deniz Bank, Fibabanka mevduat faiz oranları yüzde kaç? Kayserispor neden puan silme cezası aldı? Kayserispor ceza mı aldı, neden? CUMANIN KAZASI OLUR MU? Cuma namazını kaçıran ne olur, kazası nasıl kılınır? İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu? Gelinim Mutfakta Melek kimdir? Gelinim Mutfakta Melek Kural kaç yaşında, nereli? Sürat Kargo Cumartesi açık mı? Sürat Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, saat kaça kadar açık? AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NE ZAMAN YAYINLANACAK 2023? Anadolu Üniversitesi sınav giriş belgeleri açıklandı mı, nereden alınır? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanır? Asgari Ücret Tespit Komisyonu hangi tarihte toplanıyor? DOĞU EKSPRESİ BİLET FİYATLARI 2023 || Doğu Ekspresi bilet ne kadar 2023, 2 kişilik, 4 kişilik örtülü kuşetli, yataklı ne kadar? Borsa neden düşüyor? 1 Aralık Borsa neden düşer, hisseler neden düşüş gösterir? Çalışan emekliye ikramiye (5000 TL) ne zaman yatacak, yatacak mı? Çalışan emekliye 5 bin TL verilecek mi? Asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret kaç TL, ne kadar olacak 2024? APPLE ZAM GELECEK Mİ, geldi mi, ne zaman geliyor? iPhone 15, 14, 13, zam geldi mi? Ankara Cuma namazı saat kaçta? 1 Aralık Cuma Ankara cuma namaz saati!
title