Haberi Paylaş

Canlı yayında Müge Anlı'yı çıldırtan olay: Geceliği 60 bin lira olan jigolo musun sen?

Güncel Haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Hülya isimli kadının, evlilik hayali kurduğu adama kaptırdığı paralar ağızları açık bıraktı. Evli olmasına rağmen Hülya Hanım'ı evlilik vaadiyle dolandıran Fatih isimli kişi canlı yayına bağlanıp öyle iddialarda bulundu ki Müge Anlı sinirlenerek, "Kardeşim sen geceliği 60 bin TL olan jigolo musun" diye sordu. Dolandırıcı canlı yayına gelip, dolandırdığı paraları ödemek için senet imzaladı.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ilginç bir olaya daha sahne oldu. TikTok'ta kendisini fabrikatör olarak tanıtan bir adam tarafından dolandırıldığını söyleyen Hülya Hanım'ı ağırlayan Müge Anlı, "Tanıştığı ilk gün adam 2 bin lira istemiş, Hülya Hanım da vermiş. Onun ardından da kredileri çekmiş. Sonra tabii harç bitti, yapı paydos" dedi.

Yaşadıklarının şokunu atlatamayan Hülya Hanım, "Benim 10 yaşında bir çocuğum var. Kredi çektim. Ben krediyi mi ödeyeyim, ev kirasını mı? Paramı geri istiyorum" dedi. Adamın evli olduğunu ve dolandırıldığını öğrendiğinde yaşadığı zor süreci anlatan Hülya Hanım, "24 saatte 1 öğün yemek yiyorum. O da iş yerinde verilen yemek. Oğlum, evde kuru ekmek yiyor" diyerek Müge Anlı'dan yardım istedi.

İddiaların odağındaki isim bir süre sonra canlı yayına bağlandı. Dolandırıcı şahıs, Hülya Hanım'ın hangi amaçla para verdiğini anlatmadığını söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı, "Sen anlat hangi amaçla para verdi?" diye sorunca olanlar oldu. Stüdyo bir anda gerildi.

Dolandırıcı olduğu iddia edilen adam şu ifadeleri kullandı: "Buluştuğumuzda bana 'Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım' dedi." Müge Anlı bu sözler üzerine küplere bindi ve "Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek grubu içerisindesiniz beyefendi?" ifadelerini kullandı.

Adamın tekstil sektöründe çalıştığını söylemesinin ardından Müge Anlı dayanamayarak çıkıştı: "Bu anlattığınızın tekstilcilik ile ilgisi yok. Siz jigolo musunuz? Beyefendi bu anlattığınız o. Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan, 'Ben bu işi yapıyorum' diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliğin 60 bin lira mı?"

Müge Anlı 3. Sayfa Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

senar:

Kendi düşen ağlamaz derler ama ağlıyoruz, yani be ablacım o gencin ne işi var senle. ilk konuştuğun adama para gönderiyorsun, ayrıca fabrikatörün senin 2 bin TLne ne ihtiyacı olabilir. Allah akılda vermiş ya hani.

Cevap Yaz338Yayından Kaldır
Adem:

"Siz bir hainsiniz kuzum" Eski Türk filmleri repliği gibi olmuş..!!

Cevap Yaz017Yayından Kaldır
zırzop:

Jigolonun fiyatını nerden biliyor acaba merak ettim bak

Cevap Yaz2126Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title