Haberler

Büyükşehir'in şampiyonu Balıkesir'de 1'incilik kürsüsüne çıktı

Güncelleme:

12, 5 kilometreyi 44 dakikada koşan Manisa Büyükşehir Belediyespor'un gururu Ahmet Bayram, geçtiğimiz yılda aynı koşuda birincilik kürsüsüne çıkmayı başarmıştı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un atletizm branşındaki gururu Ahmet Bayram, Balıkesir'de efsane atlet İsmail Akçay adına düzenlenen 11. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusu'nda genel klasmanda 9'uncu, 40-44 yaş grubunda ise 1'inci oldu.

Türkiye'nin Efsane İsimlerine Mesir Paketi Hediye Etti

Balıkesir'de düzenlenen düzenlenen 11. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusu'nda Türk atletizminin efsane isimleri İsmail Akçay ve Mehmet Terzi ile bir araya gelen Ahmet Bayram, Akçay ve Terzi'ye mesir paketi ikram etti. Geçtiğimiz sezonda aynı koşuda birinci olduğunu hatırlatan Ahmet Bayram, " Türk atletizminin efsane ismi İsmail Akçay adına düzenlenen 11. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusu'nda 300 sporcu arasında kendi yaş grubumda yine 1'incilik kürsüsüne çıkmak ve kulübümün adını bu önemli organizasyonda başarıyla temsil etmek beni çok mutlu etti. İnşallah bundan sonraki yarışmalarda da kulübümün adını başarıyla temsil etmeye devam edeceğim" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Büyükşehir Belediyespor Ahmet Bayram Balıkesir Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title