Haberler

Burdur'da okul çevresinde kadın kılığında dolaşan adam yakalanıp hastaneye sevk edildi

Güncelleme:

Burdur'da kadın kılığında okul çevresinde dolaşan kişi polis ekiplerini harekete geçirdi. Valilikten yapılan açıklamada, gözaltına alınan şahsın psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığı belirtildi.

Burdur Valiliği, kadın kılığında okul çevresinde dolaştığı öne sürülen kişinin psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığı bildirildi.

KADIN KILIĞINDA DOLAŞAN ADAM GÖZALTINA ALINDI

Burdur'da sosyal medya platformlarında "kadın kılığına girip okul çıkışı çocukların yanına gidip çocukları dikizliyormuş, dikkat edelim" şeklinde yapılan paylaşımlar üzerine Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalarda şahsın H.Ç. olduğu tespit edilerek, gözaltına alındı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Emniyette psikolojik rahatsızlığı olduğu anlaşılan H.Ç., İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde 20 Nisan'da Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek, burada tedavi altına alındı.

CAMİDE KADINLARIN ARASINDA NAMAZ KILMIŞ

H.Ç. isimli şahsın geçtiğimiz yıl ramazan ayında bir camiye kadın kılığında girerek teravih namazını kadınların arasında kıldığı, kadınlardan birinin durumu fark edip H.Ç.'yi polis ekiplerine şikayet ettiği öğrenildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Burdur Valiliği ise yaptığı açıklamada, "Şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmış. Yapılan görüşmede psikolojik rahatsızlığı olduğu değerlendirilmesi üzerine gerekli tedavi işlemleri için İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinesinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek hastaneye yatışı sağlanmıştır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Burdur Valiliği Burdur Güvenlik Yaşam Güncel Haberler

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu, 71 yaşında hayatını kaybetti

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu, 71 yaşında hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye teröristana izin vermeyecek, harekete geçmekten çekinmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye teröristana izin vermeyecek, harekete geçmekten çekinmeyiz

500

Yorumlar (5)

Export 86:

Geçen gün asker kıyafeti giyip gbt sorgusu yapan kadın öğretmen neden hastaneye yatırılmadı serbest bırakıldı?

84
4
yanıtYanıtla
Ne Demeli:

Haberi iyi okumadınız galiba...psikolojik sorunları var diyor.. Diğerinin özentisi varmış gitse gitse nezarete giderdi..

yanıt26
yanıt13
sinan çayırcı:

Ne demeli : sizce kafasına göre askeri kıyafet giyip yolda insanlardan kimliklerini isteyip sonra güya gbt yapıyormuş gibi davranmak psikolojik olarak baktığımızda sağlıklı bir beynin yapacağı bir durum mudur ? Aynı hareketi bir erkek vatandaş yapsaydı o elbiseyi ona yedirmezler miydi ?

yanıt23
yanıt0
sinan çayırcı:

Özenti deyip bu suçu hafifletme çabanızı da anlayamıyorum. Bunu bir erkek yapsaydı Nitelikli dolandırıcılıktan cezaevine girerdi. Bu kadın bir de öğretmenmiş ! Psikolojik sorunları olduğu yaptığı bu saçmalıkla besbelli olan birini en azından tedavi için psikiyatriye yönlendirmek gerekli değil miydi ? Sizin çocuğunuza eğitim verdiğini düşünün anladım ki empati yeteneğiniz çok gelişmemiş.

yanıt17
yanıt0
hasan:

Erkek gibi giyinen kadınlar rahatsız değilmi?

10
5
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title