Haberi Paylaş

BURDUR'DA 4 CAMİ RESTORE EDİLECEK

Güncel Haberler

AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait 4 camide restorasyon çalışması yapılcağını belirtti.

AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait 4 camide restorasyon çalışması yapılcağını belirtti.

Saden Camii'nde inceleme yapan Milletvekili Özçelik, vakıf eserlerine sahip çıkmaya devam ettiklerini kaydetti. Değirmenler mahallesinde 161 yıllık camide önceki yıllarda küçük çaplı çalışma yapıldığını belirten Bayram Özçelik, Direklerinin alt kesimlerinde çürümüş olan kısımlarından dolayı sıkıntı yaşandı. Saden Camii, Hecin Dede Camii, Günalan Köyü Camii, Kemer ilçesindeki İbrahim Çavuş Camii'nin restorasyon çalışması ile ilgili Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden onay bekleniyor. Bu onay gerçekleştiği takdirde bu yıl içinde bu camilerimizin restorasyonlarını gerçekleştirmiş olacağız dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Vakıflar Genel Müdürlüğü Bayram Özçelik Milletvekili Burdur Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title