Haberler

Buray, Ünye'de Hayranlarıyla Buluştu

Abone Ol

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında gerçekleşen konserde şarkıcı Buray, hayranlarıyla buluştu.

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında gerçekleşen konserde şarkıcı Buray, hayranlarıyla buluştu. 69 gün süren etkinliklerde kültür, sanat, spor ve birçok alanda Ünye'yi bölgenin en renkli kenti haline getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, "Milletimiz arzu ederse başka bir sanatçı daha getirebilir, insanlarımıza bu coşkuyu tekrar yaşatabiliriz" dedi.

Ünye Cumhuriyet Meydanı'nda verdiği konserle hayranıyla buluşan şarkıcı Buray, Sen sevda mısın, kimsenin suçu yok, İstersen isimli şarkılarıyla hayranlarından büyük alkış aldı. Meydanı dolduran seyircilerin çoğunluğunu kadınlar alırken, Buray'a coşkulu sevgi seli eksik olmadı. Sahnenin etrafını adeta tıklım tıklım dolduran kadın seyirciler, gece boyunca Buray'a koro olarak eşlik etti.

"Siz kimi isterseniz biz onu getireceğiz"

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, "Kuzeyin kalbi olan Ünye'yi festivallerin başkenti yapacağız demiştik. 69 gündür Ünye bütün etkinlikleriyle beraber sizlerle ayakta. Herkese hitap eden ve herkesin anladığı dilden sizlere festival gecelerini yaşattık. Dolu dolu bir yaz dönemini geride bırakıyoruz. Biz bu şehre kalbimizi yüreğimizi koyduk. Alışveriş merkezimizle, alt yapı çalışmalarımızla, yollarımızla Ünye'yi yaşanabilir şehir haline dönüştürmeye devam ediyoruz ve bu akşamda Buray'ı sizlerle buluştuk. Siz bizlere kimi getirin derseniz biz onu getiririz"diye konuştu.

Kırmızı ayakkabılar şans getiriyor

Konserde ekibiyle beraber kırmızı ayakkabı giyen şarkıcı Buray, "Bana kırmızının şans getirdiğine inanıyorum. Gittiğim her ortamda kırmızı rengin bende ayrı bir özelliği var. Ekibimle beraber genelde konserlerde kırmızı rengin olmasına dikkat ediyorum" şeklinde konuştu.

Tiyatroya merakım oldu

Sahne hayatına başlamadan tiyatro ve oyunculuğa ilgisinin olduğunu ifade eden Buray, "Oyuncu olmak isterim. Tiyatro veya farklı etkinliklerin arasında olmak beni rahatsız etmez. Yayınladığımız kliplerde az çok bunun nasıl olduğunu biliyoruz. Tabii ki hayatımız bizlere ne getirir onu bilemeyiz" dedi.

Program sonunda Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve eşi Serap Çamyar şarkıcı Buray'a plaket ve çiçek takdim etti. - ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ünye Belediyesi Ahmet Çamyar Ünye Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title