Haberler

Bodrum Iki Otomobil Çarpıştı 2 Yaralı

Güncel Haberler

Iki otomobil çarpıştı: 2 yaralıMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde şerit ihlali yapan otomobilin karşıdan gelen başka bir otomobille çarpıştı, sürücüler yaralanırken, bir anne ve bebeği ise kazayı şans eseri yara almadan atlattı.

Iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde şerit ihlali yapan otomobilin karşıdan gelen başka bir otomobille çarpıştı, sürücüler yaralanırken, bir anne ve bebeği ise kazayı şans eseri yara almadan atlattı.

Kaza, Kızılağaç Mahallesi yakınlarında, dün (Cumartesi) saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Bodrum'dan Kızılağaç Mahallesi yönüne giden Fevzi Yılmaz,

kullandığı 48 U 3980 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, karşı şeride geçip, Ömer Akar'ın kullandığı 48 UN 897 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarışmanın şiddetiyle Yılmaz'ın kullandığı otomobil savrularak, takla attı. Kazada otomobil sürücüsü Fevzi Yılmaz ile diğer araç sürücüsü Ömer Akar yaralandı. Otomobil sürücüsü Akar'ın arka koltukta eşi ve 6 aylık bebeği ise kazayı şans eseri yara almadan atlattı.

Yaralanan iki otomobil sürücüsü ambulanslarlarla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Kaza nedeniyle 1 saat trafiğe kapalı kalan yolda, araçların çekilmesiyle trafik tekrar normal seyrine döndü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Fevzi Yılmaz Ömer Akar Kızılağaç Politika Güncel Haberler

title