Haberler

Başkan Doğan : " Muhtarları Motive Edecek Çalışmalar Yapacağız"

Kocaeli Muhtarlar Buluşması programının basın toplantısında konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Her dönem muhtarları motive edecek ve bu görevi daha saygın ve kabul edilebilir statüye getirecek bir takım farklı çalışmaları da planlıyoruz” dedi.

Kocaeli Muhtarlar Buluşması programının basın toplantısında konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, "Her dönem muhtarları motive edecek ve bu görevi daha saygın ve kabul edilebilir statüye getirecek bir takım farklı çalışmaları da planlıyoruz" dedi.

Kocaeli'de bu yıl 6'ncı "Kocaeli Muhtarlar Buluşması" 18 Ekim Perşembe günü düzenlenecek. İzmit Belediyesi tarafından organize edilen etkinliğe 12 ilçeden 500'e yakın muhtar katılacak. Programın bilgisi İzmit'te bulunan bir kafede gerçekleştirilen basın toplantısında verildi. Toplantıya İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve 12 ilçe muhtar dernek başkanı ve basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, gerçekleşecek Kocaeli Muhtarlar Buluşması'na herkesi davet ederken, muhtarların görevinin önemine değindi. Doğan, "Bir Yıl sonra muhtarlar günü için bir aradayız. Bira raya gelmek ayrı bir enerji ister ama asıl iş bir araya geldikten sonra bir arada olmayı sürdürebilmektir. Bir işi bir kere yapabilirsiniz ama bütün mesele bu işi gelenek haline getirmektir. Bu anlamda ben Türkiye Muhtarlar Kocaeli Dernek başkanımız ve her bir ilçemizin dernek başkanlarına teşekkür ediyorum. Eğer Kocaeli'de muhtarlarla ilgili Türkiye YE model olan işler yapılıyorsa bunun mimarı hep birlikte tarafı olan belediye ve muhatlarımızdır. Benim şehre şimdi hakim olabiliyoruz dediğim çok güzel toplantılar yapılıyor. Bunun baş mimarları muhtarlardır" dedi.

Muhtarlar için yapılan etkinliklerin motivasyonu arttırmak amaçlı olduğuna ve ilerleyen zamanlarda daha da önemli etkinliklerin yapılacağına dikkat çeken Doğan, "Muhtarın yurt içinde bir yere geziye gitmesi mahallesine faydadır. Muhtar demek mahalle demektir. Gidecek görecek ve geldiğinde o enerji ile hizmetlerini devam ettirecek. O yüzden geziler muhtarların yenilerin, hatta yurt dışı gezileri muhtarların bu anlamdaki görgü ve geleneklerinin arttığı projelerdir ve devam etmelidir. Kutlamalara devam ediyoruz. Hatta dedik ki bunla daha farklı atraksiyonlarla yapılsın. Her dönem muhtarları motive edecek ve bu görevi daha saygın ve kabul edilebilir statüye getirecek bir takım farklı çalışmaları da planlıyoruz. Bunu ilerleyen zamanlarda kamuoyu ile paylaşacağız" şeklinde konuştu. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Nevzat Doğan Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title