Başbakan Yıldırım Avrupa Konseyi Genel Sekreteri ile Telefonda Görüştü - Haberler
Haberi Paylaş

Başbakan Yıldırım Avrupa Konseyi Genel Sekreteri ile Telefonda Görüştü

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Başbakan Yıldırım Avrupa Konseyi Genel Sekreteri ile Telefonda Görüştü

- BAŞBAKAN Binali Yıldırım Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland ile telefonda görüştü.

- BAŞBAKAN Binali Yıldırım Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland ile telefonda görüştü. Başbakan Yıldırım görüşmede Avrupa Konseyi ile yakın işbirliğinin sürdürülmesinde  kararlı olunduğunu vurguladı.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre Başbakan Binali Yıldırım, görüşmede Avrupa Konseyi ile yakın işbirliğinin sürdürülmesinde  kararlı olunduğunu, Avrupa Konseyi'nin önerileri çerçevesinde gerçekleştirilen düzenlemelerin dikkate alınmasını ve 15 Temmuz darbe girişimi sonrası süreçte Türkiye'ye daha fazla anlayış gösterilmesinin  beklenildiğini  ifade etti. Genel Sekreter Jagland'ın ise  15 Temmuz darbe girişimi bağlamında Türkiye ile  dayanışma içinde olduklarını vurguladığı, Türkiye ile diyalog ve işbirliğinin sürdürülmesine önem verdiklerini belirttiği kaydedildi . - Ankara

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Thorbjorn Jagland Binali Yıldırım Türkiye Avrupa Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title