Haberler

Baben Sanat Atölyesi Balat'ta açıldı

Güncelleme:

Farklı disiplinleri bir araya getirecek olan Baben Sanat Atölyesi, Balat'ta kapılarını sanatseverlere açtı.

Farklı sanat branşlarının ve bu disiplinlerdeki farklı tarzların bir arada etkileşim içerisinde olmasını amaçlayan atölyede, sanat eğitimleri ve workshopların yanı sıra birçok söyleşi gerçekleştirilecek.

Baben Sanat Atölyesi ailesi ebru sanatçısı Funda Köz Demirçin ve Hülya Küçükali Guruhan, minyatür sanatçısı Hürriyet Gençbay ve Nilüfer Ersoy, hüsnü hat sanatçısı Güngör Demirtutan ve fotoğraf sanatçısı, yazar Ebru Durupınar'dan oluşuyor.

Kelime olarak göğe açılan kapı anlamına gelen Baben Sanat Atölyesi, galeri olarak da sergileme adına tüm sanatçılara açık olacak.

Atölye hakkında detaylı bilgi "www.babensanat.com" adresinden edinilebilir.

Kaynak: AA / Güncel

Balat Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title