Haberler

'BABA Kız Aynı Sahnede Ödül Aldı'

Abone Ol

Gemlik Belediyesinin organize ettiği 2.si düzenlenen Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali,şarkıcı Göksel'in finalde verdiği konserle Gemlik halkının memnuniyeti ile sona erdi.

Engin Altan Düzyatan,Burçin Terzioğlu,Zuhal Topla,İlker Ayrık,Murat Yıldırım,Ayça Ayşin Turan,Barış Arduç ve daha birçok oyuncunun sektöre kazanılmasında önemli rol oynayan menajer Tümay Özokur ve 60 yılını doktor olarak büyük bir aşk ile geride bırakmış olan babası Doktor Naci Özokur, mesleklerine gösterdikleri özen, önem ve değerin karşılığını doğduğu,yıllarını verdiği topraklardan ödül alarak taçlandırdılar. Oyunculara şöhret yolculuğunda ''İğnenin ucundaki balon olmayın,her daim ilkeli olun,sadece iyi oyuncu olmak yetmez'' diyen Özokur ''benim her daim klavuzum babamdır,o bana herzaman ''her ne işi yapıyorsan iyisini yap,yapıyormuş gibi davranıp kendini de başkalarınıda kandırma ''der.Aynı zamanda ''her hastalığın sebebi psikolojiktir'' diye ruh sağlığının önemini vurgulayan Doktor Naci Özokur,kızına menajerlik hayatında oyuncuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için önce ruh dünyalarına yakın olması gerektiğinin altını çizmiştir.Bu sebeple Türkiye 'de kariyer yolculuğunda terapist ve yaşama dair her duygunun uzmanları ile çalışarak farklı bir sistem kuran Özokur menajer olarak ilk ve tektir.

Sunuculuğunu TGRT Haber Program Yapımcısı ve Sunucusu Belma Belen'in yaptığı, ''Zeytinin Başkenti Gemlik'' temalı Gemlik Kent Konseyi ve Sivil Toplum Örgütleriyle birlikte organize edilen gecede sahne alan Göksel,Gemlik'li gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Türkiye'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın kızı Dr. Nilüfer Gürsoy, Finans ve Uluslararası Yatırım Bankacılığı alanında başarılı çalışmalar yapan, Bloomberg TV Genel Yayın Yönetmeni ve Habertürk Gazetesi Ekonomi Yazarı Cüneyt Başaran ve Gemliğ'in özel isimlerinden olan İzzet Kaptan ödül alan konuklar arasındaydı.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı,Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim,Bursa Vali Yardımcısı ve Gemlik Kaymakam Vekili Mustafa Altıntaş çağımızda unutulan ''vefa duygusunun'' önemi ile yola çıktıklarını özellikle belirttiler.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Engin Altan Düzyatan Burçin Terzioğlu Tümay Özokur Gemlik Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Tarih belli oldu! GTA 6 FRAGMAN YAYINLANDI MI? Gta 6 fragman yayınlanma tarihi belli oldu! Gta VI (6) fragman izle! Dursun Ali Erzincanlı kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Dursun Ali Erzincanlı şiirleri! Güneş doğduktan sonra sabah namazı kılınır mı DİYANET? Sabah namazı güneş doğduktan kaç dakika sonra kılınır DİYANET? CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title