Avangard Tiyatronun Tükiye'deki En İyi Temsilcisi Uniact Studio'da - Haberler
Haberi Paylaş

Avangard Tiyatronun Tükiye'deki En İyi Temsilcisi Uniact Studio'da

Bültenler - Güncel
Avangard Tiyatronun Tükiye'deki En İyi Temsilcisi Uniact Studio'da

Başka hiçbir tiyatronun veya tiyatrocunun cesaret edemediği alternatif yolları sunması ile tanınan Tiyatrocu Metin Zakoğlu, Kasım ayında Uniact Studio'da.

Serra Yılmaz-Gianluca Enria,Anthony Vincent Bova, Meltem Cumbul, Nursel Köse gibi alanında uzman oyuncu eğitmenlerle verilen workshoplar ve Celal Kadri Kınoğlu, Zeynep Eronat, Ergün Demir, Gökçer Genç, Zeynep Aydemir, Çiğdem Kiziroğlu, İrfan Atasoy gibi isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çeken Uniact Studio yine sıradışı bir atölye ile genç oyuncularla buluşuyor.

Alışılmışın dışında yarattığı mekanlarla tiyatro izleme zevkini arttıran,Tiyatro'yu herkese ulaştırmayı başaran Metin Zakoğlu, Uniact Studio öğrencilerinin Tiyatro'ya bakışını değiştirecek ,"Meslekte farklılık ve farkındalık yaratma " konusuyla 3 hafta boyunca oyuncu adaylarıyla buluşacak.Seçmeleri başarıyla geçen oyuncu adayları Zakoğlu ile birebir egzersizler yaparak hem oyunculuğu temelden öğrenecek hem de sahne hakimiyetlerini geliştiriyor olacaklar.

Atölyemize katılma şansı elde edecek 18 şanslı oyuncu ve oyuncu adayı seçmeler için bizimle iletişime geçebilir

Bültenler / Güncel

Metin Zakoğlu Meltem Cumbul Serra Yılmaz Nursel Köse Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title