Haberler

Ataşehir Kardeş Kültürler Festivali Sona Erdi

Abone Ol

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali, İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi.

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali, İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi. Ataşehir Belediyesi tarafından Kardeş Kültürler Festivali kapsamında ilçenin 7 mahallesinde birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen mahalle konserleri Mustafa Kemal Mahallesi'nde düzenlenen İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi. Mustafa Kemal Mahallesi'nde bulunan Deniz Gezmiş Parkı'nda düzenlenen konseri yüzlerce vatandaş izledi.

Konserde ilk olarak İlkay Akkaya sahne aldı. Akkaya'nın söylediği türkülere vatandaşlar da eşlik etti. Çok sayıda türkü seslendiren İlkay Akkaya'nın ardından ise Ferhat Tunç ile Onur Akın sahneye çıktı. Unutulmaz anların yaşandığı konserde vatandaşlar gece boyunca eğlendi.

(Mustafa Bakırhan/İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ferhat Tunç Onur Akın Ataşehir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Mesut Yar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Mesut Yar hangi partiden aday ve nereye aday oldu? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı ne zaman? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? SINIF ANNESİ UYGULAMASI KALDIRILDI MI? Okullarda 'Sınıf Annesi' yasaklandı mı, neden kaldırılıyor? MEB 'Sınıf Annesi' açıklaması nedir? Kuruluş Osman YENİ BÖLÜM (139. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Şahane Hayatım YENİ BÖLÜM (6. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Şahane Hayatım yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Seçil Erzan'ın maaşı ne kadar, kaç TL? Seçil Erzan kaç para maaş alıyor? Benim Güzel Ailem 22. BÖLÜM ne zaman? Benim Güzel Ailem yeni bölüm (Final) ne zaman, fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var Mandıracı Amca iflas mı etti? Mandıracı Amca kapandı mı, neden kapandı? THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı? Dolmabahçe Sarayı hangi günler açık? Dolmabahçe Sarayı giriş ücreti ne kadar? Motorine indirim var mı? Motorine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel Motorin ve akaryakıt fiyatları! KABİNE TOPLANTISI'NDA ALINAN KARARLAR SON DAKİKA! Asgari ücret zammı belli oldu mu, ne kadar olacak? Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları!
title