Haberler

DHA YURT BÜLTENİ - 15

Güncelleme:

EVLERİ YANAN AİLELERE ZİYARETArtvin'de 4 ev, alev alev yandı (2)Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, yangın sonucu ilçeye bağlı Çıralı köyünde kullanılamaz hale gelen 4 evin bulunduğu alanı ziyaret edip, vatandaşlarla görüştü.

EVLERİ YANAN AİLELERE ZİYARET

Artvin'de 4 ev, alev alev yandı (2)

Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, yangın sonucu ilçeye bağlı Çıralı köyünde kullanılamaz hale gelen 4 evin bulunduğu alanı ziyaret edip, vatandaşlarla görüştü. Yanan evlerin sahipleriyle görüşüp geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Özdemir ve Başkan Aytekin, gereken yardımın yapılacağını söyledi.

Öte yandan evleri hasar gören 10 yakın kişilerin bazıları yakın akrabalarına, bazıları da bölgeye Kızılay tarafından kurulan çadırlara yerleştirildi.

Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için başlatılan incelemeler sürüyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Faruk Özdemir Eyüp Aytekin Çıralı Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title