AK Parti'den Kınama - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti'den Kınama

İhlas Haber Ajansı - Güncel
AK Parti'den Kınama

Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen’e katıldığı program çıkışı yapılan saldırının ardından AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen'e katıldığı program çıkışı yapılan saldırının ardından AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

AK Parti Çayeli İlçe Başkanı Ali Kar tarafından yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: "17 Nisan 2014 Perşembe günü saat 19.30'da Çayeli İlçe Müftülüğü tarafından hazırlanan Kutlu Doğum programına İlçemiz Belediye Başkanı Sayın Dr. Atilla Esmen ve AK Partimizi temsilen İlçe Başkan Yardımcımız Sayın Bayram Sarı ve teşkilattan sorumlu İlçe Başkan Yardımcımız Sayın Yasin Aslan katılmışlardır. Belediye Başkanımız Dr. Atilla Esmen ve beraberindekiler daha önce planlanan başka bir programa katılmak üzere 20.15 sularında salondan ayrıldılar. Arabaya binecekleri esnada görgü tanıklarının ifadelerine göre ondan fazla kişinin saldırısına uğramışlardır."

SALDIRI MİLLİ İRADEYE YAPILMIŞTIR

Yapılan saldırıyı milli iradeye yapılmış bir saldırı olarak değerlendiren Kar, yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Çayeli Belediye Başkanımız Dr. Atilla Esmen ve AK Partimizi temsilen yönetim kurulu üyelerimiz ve başkanımızın şoförü Hasan Esmen'e yapılan çirkin saldırı tüm Çayelilere olduğu gibi milli iradeye de yapılmış bir saldırı olarak görmekteyiz. Bu menfur saldırıyı nefretle kınıyor bunu yapan veya yaptıranları şiddetle lanetliyoruz. Bu saldırının Ak Parti ailesi olarak bizleri daha da kenetlediğine inanıyor, Belediye Başkanımızın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Demokrasiyi içine sindiremeyip Çayeli'mizin imajını bozmaya çalışanlar şunu iyi bilmelidirler ki hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Kamuoyu vicdanında suçlu oldukları aşikar olan bu kişilerin yüce Türk adaleti önünde de hak ettikleri cezayı alacaklarına inancımız tamdır." - RİZE

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Atilla Esmen Ak Parti Ali Kar Çayeli Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title