Haberler

Adü'de 'Bahar Şenlikleri' Toplantısı Yapıldı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) 29 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 24. Kültür ve Sanat Şenlikleri programını oluşturmak amacıyla Rektör Danışmanı Hüseyin Turgut başkanlığında toplantı düzenlendi.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) 29 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 24. Kültür ve Sanat Şenlikleri programını oluşturmak amacıyla Rektör Danışmanı Hüseyin Turgut başkanlığında toplantı düzenlendi. ADÜ'nün akademik birim temsilcilerinin katılım gösterdiği toplantıda, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Bahar Şenlikleri kapsamında etkinlik düzenleyecek birimler ve topluluklar belirlendi.

Toplantıda, bahar şenliklerinin daha verimli hale getirilerek katılım oranının yükseltilmesi yönünde fikir alışverişinde bulunuldu. Öğrenci topluluklarının şenlik içerisinde daha aktif bir rol oynamasını beklediklerini ifade eden Hüseyin Turgut, akademik birimlerimizin bulundukları bölgenin kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmalar yürütmesinin önemli olduğunu vurguladı. Turgut "Biz üniversite olarak şehirle bütünleşmek istiyorsak, kamu kurumları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarıyla iyi ilişkiler kurmak durumundayız. Çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi söz konusu kurumlarla iş birliği içinde yürütmek, üniversitemizi olumlu etkileyecektir" dedi.

Üniversitelerin bir yandan eğitim ve öğretimini sürdürürken, diğer bir yandan da öğrencilerin toplumsal, kültürel, sanatsal ve kişisel gelişimlerine yardımcı olmak için çalışmalar yapması gerektiğine dikkat çeken ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, "Aydın Adnan Menderes Üniversitesi olarak düzenleyeceğimiz programlar ile bu anlayışa uygun adımlar atıyoruz. Bu yıl üniversite yerleşkesinde hazırladığımız bahar şenlikleri ile öğrencilerimizin rekreatif faaliyetler yapmalarına da imkan sağlayacağız. Bu vesile ile bahar şenliklerine katılan başta öğrencilerimiz olmak üzere, tüm konuklara, stant kuran fakültelerimize, şenliklerin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Adnan Menderes Üniversitesi Bahar Şenlikleri Hüseyin Turgut Güncel Haberler

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Yunan bakan Türkiye'yi hedef aldı, MSB'de yanıt gecikmedi: Düzeysiz yalan ve iftira dolu

Yunan bakan Türkiye'yi hedef aldı, MSB'de yanıt gecikmedi: Düzeysiz yalan ve iftira dolu

Bakmadan Geçme

Antalya'da nar suyuna 1200 TL alan esnaf! Olay ne, ne oldu? Özge Özacar'ın sevgilisi kim? Özge Özacar'ın sevgilisi Oğuz Özmen kimdir, ne iş yapıyor? MASTERCHEF 17 TEMMUZ TANITIMI İZLE | MasterChef yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı? Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu'nu aldattı mı? Marmaris'te gezilecek yerler listesi! Marmaris'te tatile nereye gidilir, neler yapılır? Marmaris'in neyi meşhur? Yıldırım Yanılmaz öldü mü, neden öldü hastalığı ne? Yıldırım Yanılmaz kimdir, kaç yaşında öldü? Gaziantep'te gezilecek yerler listesi! Gaziantep'te nereye gidilir? Antep 1 günde gezilir mi? Mert Furkan Bayram kimdir? Atletico Madrid'in yeni transferi Mert Furkan Bayram kaç yaşında ve nereli? Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor? Üniversite kaydı için hangi belgeler gerekli? 2024 Üniversite kayıt tarihleri belli oldu mu? 17 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz sevgili mi? Barış Alper ve Şeyma Subaşı birlikte mi görüntülendi? Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarından kareler | Immobile antremanlara başladı mı? #9917 BEŞİKTAŞ- SHAKHTAR DONETSK MAÇI CANLI İZLE | Beşiktaş- Shakhtar Donetsk maçı şifresiz mi, hangi kanalda? Mustafa Sarıgül şantaj olayı nedir? Mustafa Sarıgül kimdir ve kaç yaşında? ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHİ 2024 | Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor?
Sarıgül'den yeni mesaj: 50 yıllık siyasi hayatımda çok zorlukla karşılaştım ama böyle bir kahpelikle karşılaşmadım

Sarıgül'den yeni mesaj: 50 yıllık siyasi hayatımda çok zorlukla karşılaştım ama böyle bir kahpelikle karşılaşmadım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title