Adana İnşaat Fuarı'nda Kiza standına ziyaretçi akını - Haberler
Haberi Paylaş

Adana İnşaat Fuarı'nda Kiza standına ziyaretçi akını

Bültenler - Güncel
Adana İnşaat Fuarı'nda Kiza standına ziyaretçi akını

Ticarette güç kazanmak isteyen girişimcilere sınırsız avantajlar sunan Kiza İş Merkezi, Adana İnşaat 2017 Fuarı'nda yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.


TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 11'incisi düzenlenen fuarda bu yıl da stant açan Kiza, KKTC, Irak, İran, Lübnan, Azerbaycan ve Gürcistan'ın yanı sıra Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce ziyaretçi ağırladı. Hayal ettiği ofise kavuşmak isteyenlerin yanı sıra karlı bir yatırım yapmak isteyenler Kiza standının yolunu tutarken, heyetler halinde gelen misafirlere firma yetkilileri tarafından projenin detayları hakkında sunum yapıldı.

Adana-Mersin D-400 Karayolu Otogar Kavşağı yakınındaki 55 bin 262 metrekare arsa üzerinde 180 bin metrekare kapalı alanı kapsayacak şekilde konumlandırılan Kiza İş Merkezi'ndeki birbirinden konforlu ofisler ve mağazalar, fuara özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle ziyaretçilere sunuldu.

STANT HİÇ BOŞ KALMADI

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, Kiza İş Merkezi'nin, ekonomik yaşamın kalbine dokunan güçlü ve çok çeşitli firmaları bir araya getireceğini söyledi.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılki fuarda da gördükleri ilginin kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Kurt, "Fuarın açıldığı andan bu yana standımız hiç boş kalmıyor. Şu ana kadar yerli ve yabancı çok sayıda yatırımcı ağırladık. Birçok görüşme de olumlu sonuçlandı" dedi.

HEYECAN UYANDIRAN PROJE

Doğu Akdeniz Bölgesi'nin en büyük iş merkezi projesi olan Kiza'nın pek çok alanda ilkleri gerçekleştirdiğinin altını çizen Kurt, satışa sundukları ofisleri isteyen girişimci veya yatırımcılara dayalı döşeli olarak da teslim edebildiklerini kaydetti.

Kiza İş Merkezi'nin, ulusal ve uluslararası birçok ünlü markanın yer alacağı cadde mağazaları ile Adana'nın ticari yaşamına farklılık kazandıracağını ifade eden Kurt, "Ekonomik potansiyeli hayli yüksek olan bölge, Kiza'nın da tamamlanmasıyla birlikte kentin heyecan uyandıran, en enerjik alanlarından biri olacak" diye konuştu.

Bültenler / Güncel

Aydın Kurt İran Irak Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title