Haberler

Acılı aile ölüm kavşağı için tedbir alınmasını istedi

Abone Ol

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ölüm kavşağı olarak anılan kavşakta yaşanan trafik kazasında oğlunu kaybeden baba, yetkililere seslenerek kavşak için tedbir alınması gerektiğini söyledi.

Acılı aile ölüm kavşağı için tedbir alınmasını istedi

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ölüm kavşağı olarak anılan kavşakta yaşanan trafik kazasında oğlunu kaybeden baba, yetkililere seslenerek kavşak için tedbir alınması gerektiğini söyledi

SİVAS - Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ölüm kavşağı olarak anılan kavşakta yaşanan trafik kazasında oğlunu kaybeden baba, yetkililere seslenerek kavşak için tedbir alınması gerektiğini söyledi.

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde bulunan ve sık sık yaşanan ölümlü ve yaralanmalı trafik kazaları nedeniyle ölüm kavşağı olarak adlandırılan Dört yol kavşağı ilçe sakinlerini adeta canından bezdirdi. Geçtiğimiz günlerde Dört yol kavşağında mermer yüklü kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu Oğuzhan Türkoğlu vefat etti. Türkoğlu'nun babası ve dayısı konu hakkında açıklamalarda bulundu. Baba, yetkililere seslenerek ölüm kavşağına çözüm bulunmasını istedi.

"Çözüm bulunmazsa Sivas-Kayseri karayolunu kapatacağız"

Baba Murat Türkoğlu, ölüm kavşağına çözüm bulunmazsa Sivas-Kayseri karayolunu kapatacaklarını belirterek, " Ben kendimi bildim bileli bu dört yol kavşağında ölümlü yaralanmalı kazalar meydana geliyor. Hala aynı kavşak değişen hiçbir şey yok. Sadece ışık koymuşlar onunda bir çözümü yok. Yetkililere sesleniyoruz buraya bir çözüm bulunmazsa Sivas-Kayseri karayolunu kapatacağız. Benim oğlum rahmetli oldu. Yeğenim hastane de yatıyor. Başka canlar ölmesin yaralanmasın" dedi.

"Bu acı kazayla hepimiz yıkıldık"

Dayı Metin Türkoğlu ise dört yol kavşağının ölüm kavşağı olduğunu söyleyerek, " Cumartesi günü düğünümüz olacaktı. Bu acı kazayla hepimiz yıkıldık. Bu ölüm kavşağı. Yetkililer bunu biliyor. Şarkışlalılar bunu dile getiriyor. Bunun yapılmamasında bir problem mi var. Teknik bir aksaklık mı var. Şaşırıp kaldık. Şarkışla'ya kurulmuş büyük bir tuzaktan başka bir şey değil. Dört yol kavşağı daha kaç tane can alacak" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Şarkışla Türkoğlu Sivas Baba Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title