80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu: Bizimki İlk Görüşte Aşk - Haberler
Haberi Paylaş

  80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu: Bizimki İlk Görüşte Aşk

  TheGeyik - Güncel
  80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu: Bizimki İlk Görüşte Aşk

  80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini bozdu.

  80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini bozdu. Miraloğlu, "Bizimkisi ilk görüşte aşk" yorumuyla tartışmalara son noktayı koydu.

  Yıllar önce yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk rolünü oynayan Meltem Miraloğlu, 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi.Oyuncunun evliliği magazin gündemine bomba gibi düşerken, gelişmenin ardından oyuncuya tepkiler yağdı.

  "BİZİMKİSİ İLK GÖRÜŞTE"

  32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini '2. Sayfa' programına bozdu. Meltem Miraloğlu evliliği hakkında, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk" dedi.

  "EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK ROMANTİKTİ"

  Aldığı evlilik teklifinin çok romantik olduğunu söyleyen Miraloğlu, "Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın." diye konuştu.

  "BEN MUTLUYUM"

  Olayın duyulmasının ardından ailesinin büyük tepki gösterdiği iddia edilirken; Meltem Miraloğlu, "Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum." ifadelerini kullandı.

  Haberler

  TheGeyik / Güncel

  Hayat Devam Ediyor Meltem Miraloğlu Evlilik Güncel Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber TheGeyik tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. TheGeyik tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı TheGeyik kurumudur.
  title