3. Manşet Satranç Turnuvası Başlıyor - Haberler
Haberi Paylaş

3. Manşet Satranç Turnuvası Başlıyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
3. Manşet Satranç Turnuvası Başlıyor

24-25 Kasım tarihleri arasında Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezinde 3. Manşet Satranç Turnuvası gerçekleştirilecek.

Altın Hamle Gençlik ve Spor Kulübünün organizasyonu ile gerçekleştirilen 3. Manşet Satranç Turnuvası hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Çorum Belediyesi işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olan 3. Manşet Satranç Turnuvasına il dışından sporcularında katılacağını söyleyen Mesut Çetinoğlu, "Bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz satranç turnuvasına desteklerinden dolayı Sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcüye bu spora gönül veren aileler adına teşekkür etmek istiyorum. Ülkemizde büyük hızla yayılmakta olan satranç sporuna değer verilmesinin bizleri mutlu etmiştir. İlimizde düzenlemiş dolduğumuz Satranç turnuvasına ilk defa yurt dışından sporcu katılımının da gerçekleşecektir. Kardeş ülke Azerbaycan'dan iki öğrencinin turnuvada oynamak üzere ilimize gelecektir. Bu Satranç Turnuvası hem ilimizin tanıtımı açısından önemli bir yere sahip olduğunu göstermiş olacaktır. " dedi.

İlk satranç turnuvasını 2010 yılının aralık ayında gerçekleştirdiklerini dile getiren Çetinoğlu" 3. Manşet Satranç Turnuvasının amacının ise Ülkemizde gelişen ve popüler hale gelen satranç sporunun geniş kitlelere yayılmasında basamak olmak, geleceğin başarılı sporcularına destek olmak olduğunu söyledi.

24-25 Kasım 2012 tarihleri arasında Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezinde gerçekleşecek olan 3. Manşet Satranç Turnuvası 10 Yaş Altı, 14 Yaş Altı ve Açık Kategorisi olmak üzere üç ayrı kategoride yapılacak.

Bültenler / Güncel

Necip Fazıl Kısakürek Çorum Altın Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title