Gülsim Ali Haberleri

Gülsim Ali haber, Gülsim Ali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülsim Ali - 26.11.2021
Dilek ve Taner'i nasıl bir balayı bekliyor?
Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı'nın yeni bölümünde neler olacak: "Masal gibi bir düğünün ardından Dilek ve Taner'i balayına göndermek isteyen Halime kolları sıvar… Halime'nin çabaları sonucunda Dilek ve Taner'i nasıl bir balayı beklemektir? Diğer yandan Kenan'a ulaşamayan Elif, endişeyle onu aramaya başlar. Elif'in çabalarının sonuçsuz kalmasıyla CiritçiAbdullah ve ailenin kalanı da arama çalışmalarına dahil olur. Kenan'ın ortadan kaybolmasının ardından aileyi bekleyen sürpriz ne olacaktır? Asya'nın kaçtığını fark eden Mezarcı İlyas ve oğulları, soluğu Ramazan'ın evinde alır. Yaşanan bu olaylarsonucunda Ramazan ve Asya nasıl bir maceraya sürüklenecektir?" Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 17.11.2021
Gedelli'de düğün var..
Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı'nın 20 Kasım Cumartesi saat 20.00'de TRT 1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak: "Gedelli'de düğün var! Masal gerçek oluyor, Dilek ve Taner evleniyor. Herkesin heyecanla beklediği bu düğünde, Taner ve Dilek'i nasıl sürprizler bekliyor? Mezarcı İlyas'ın verdiği sürenin dolmasıyla Ramazan'ın bir cevap vermesi gerekmektedir. Ramazan'ın verdiği cevap Mezarcı İlyas'ı ikna etse de oğulları ikna olmaz. Ramazan'ı nasıl bir macera bekliyor? Gerçek anne-babasının Döndü ve Muammer olduğunu öğrenen Doktor Kenan, dağılmış haldedir. Gerçekleri açıklamanın yolunu arayan Kenan; ailesine gerçekleri söyleyebilecek mi?" Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 27.10.2021
Dilek ve Taner'e sürpriz nişan töreni…
Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı'nın 30 Ekim Cumartesi saat 20.00'de TRT 1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak: "Dilek ve Taner'in nikah tarihi almalarıyla evlilik işleri hız kazanmıştır. Öte yandan Halime, son zamanlarda yaşananlardan dolayı Dilek'in gönlünü almak için sürpriz bir nişan hazırlar. Halime ve Dilek arasındaki buzlar eriyecek mi? Uçan araba için yatırımcı aramaya çıkan amcaoğulları, kasabaya bir çağrıda bulunur. Bu çağrıya tek cevap veren Selami'dir. Amcaoğulları amacına ulaşabilecek mi? Döndü, yanlış mendili aldığını fark edince sağlık ocağına gelir ve mendili bir hemşireyebırakır. Öte tarafta Kenan da mendili ararken mendil bir şekilde ona gelmiştir. Kenan mendili getirenin kim olduğunu bulmaya çalışacaktır… Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 20.10.2021
Kenan, gerçek ailesini bulabilecek mi?
Gönül Dağı'nın 23 Ekim Cumartesi saat 20.00'de TRT 1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak: "Kenan'ın gerçek ailesini aradığını öğrenen Elif, ona yardım etmek için araştırmalara başlar. İkili bu araştırmaların sonucunda bir ipucuna ulaşırlar. Kenan bu ipucu sayesinde gerçek ailesini bulabilecek midir? Gülsüm'le yolculuğunun etkisiyle yeniden motive olan Dilek, kasabanın su sorununa çözüm arar ve bu konuda Taner'e yardımcı olur. Bu mücadelenin sonunda başarılı olabilecekler midir? Kendisinden habersiz Asya'yla sözlendirilen Ramazan, bu meseleyi çözmek ister. Fakat kader onu beklenmedik bir karşılaşmaya sürükler… Ramazan'ın alacağı karar ne olacaktır?.." Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 14.10.2021
Dilek'le Taner arasında ayrılık rüzgarları esiyor…
Gönül Dağı'nın 16 Ekim Cumartesi saat 20.00'de TRT 1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak: Gülsüm'ün yüzüğü geri vermesiyle yıkılan Taner, Halime ile yüzleşir. Bu yüzleşmenin sonucunda Taner'in alacağı karar ne olacak?Öte yandan Gülsüm, Dilek'i bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuğun sonunda Dilek, nasıl bir karara varacak? Kenan, Muammer'lerin evine akşam yemeğine gelir. Akşam yemeğinde yaşananlar aileyi nasıl etkileyecek? Ramazan için hayırlı bir kısmet arayışında olan Hüseyin ve Günşıl, Ramazan'ı nasıl bir maceraya sürükleyecek? Son zamanlarda yaşanan olayların neticesinde Ciritçi Abdullah, bütün aileyi bir araya getirir. Bu aile toplantısında bütün sorunlar çözülebilecek mi? Gönül Dağı'nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 19.08.2021
Kızkulesi'nden Bozkıra Gönül Dağı Maceraları…
Gedelli Aşıkları Buluşacak mı? Dizinin Üsküdar'daki çekimlerinde Kız Kulesi'nden nişanlısı Taner'le (Berk Atan) görüntülü konuşan Dilek (Gülsim Ali İlhan),muhteşem İstanbul manzarasını sevdiğine göstererek onu bu güzel şehre davet ediyor.
Gülsim Ali - 26.05.2021
Sefer ve Zahide evleniyor…
Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesi Gönül Dağı'nın 29 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak olan sezon finalinde neler olacak; Zahide ve Sefer'in düğün vakti gelmiştir. Bütün kasaba düğüne hazırlanırken en büyük iş amcaoğullarına düşer. Düğün öncesi ve sonrasında oluşan tüm aksilikleri çözmeye çalışan amcaoğullarının işi hiç kolay olmayacaktır. Öte yandan herkes Fikret'in bir sorun çıkarmasından endişelenmektedir. Düğün gecesi geldiğinde Fikret düğünü zora sokacak bir hamlede bulunacak mıdır? Asuman'ın sınav sonucu açıklanmıştır. Oldukça yüksek puan alan Asuman büyük şehirlere gitmeyi mi yoksa kasabada kalmayı mı tercih edecektir? Dilek'in Gedelli'deki işleri zora girmiştir ve İstanbul'a çağrılmaktadır. Bu atama haberiyle birlikte Taner ve Dilek ne yapacaktır? Gönül Dağı'nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.
Gülsim Ali - 06.03.2019
Yüzleşme Dizisi Alanya'da Gala Yaptı
Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme, oyuncuların katılımıyla Antalya'nın Alanya ilçesinde gala yaptı. Ünlülerin yanı sıra birçok davetlinin katıldığı galada ilk bölüm davetlilerle beraber izlendi.  Çekimleri 2 aydır Antalya'nın Alanya ilçesinde devam eden Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin galası ilçenin Avsallar Mahallesi'nde bulunan bir otelde yapıldı. Başrollerde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gözde Çığacı, Gülsim Ali ve Yeşim Gül gibi birçok ünlünün rol aldığı dizinin tanıtım galasında oyuncular gazetecilere röportaj verdi.
Gülsim Ali - 06.03.2019
Dha Yurt Bülteni -8
Şüphelilerden erkek Ö.Ö. ile S.A., S.A. ve K.Ö. polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Adliye dış görünüş Şüphelilerin getirilişi HABER- KAMERA: Mesut MADAN/BURDUR, ================= Yüzleşme dizisi Alanya'da gala yaptı  Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme, oyuncuların katılımıyla Antalya'nın Alanya ilçesinde gala yaptı. Ünlülerin yanı sıra birçok davetlinin katıldığı galada ilk bölüm davetlilerle beraber izlendi.  Çekimleri 2 aydır Antalya'nın Alanya ilçesinde devam eden Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin galası ilçenin Avsallar Mahallesi'nde bulunan bir otelde yapıldı. Başrollerde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gözde Çığacı, Gülsim Ali ve Yeşim Gül gibi birçok ünlünün rol aldığı dizinin tanıtım galasında oyuncular gazetecilere röportaj verdi.
Gülsim Ali - 22.10.2016
Diriliş Ertuğrul'a Sayılı Günler Kaldı
"Yeni Sezonda Yeni Oyuncular ve Dev Platoyla Daha da Güçlendik" Dizinin yeni sezonu ile ilgili açıklamalar yapan Mehmet Bozdağ: "Dizimizin yeni sezonuna sayılı günler kaldı bizde büyük bir heyecanla bekliyoruz. Diziye yeni sezonda dahil olan oyuncular arasında Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gökhan Bekletenler, Çağdaş Onur Öztürk, Mehmet Pala, Serhat Barış, Mert Soyyer, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker ve Yaman Tümen yer alıyor.
Gülsim Ali - 24.04.2016
Hanım Köylü"Yü Vatandaşlarla İzlediler
Başrol oyuncularından Gülsim Ali, diziyi izlerken gözyaşlarını tutamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gülsim Ali Haberleri | Gülsim Ali Kimdir - Haberler - Gülsim Ali haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülsim Ali kimdir, hayatı ve biyografisi. Dilek ve Taner'i nasıl bir balayı bekliyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 23:09:01. #1.14#

title