Gülhane Haberleri

Gülhane haber, Gülhane son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülhane - 22.04.2021
Son Dakika | Ankara'da otomobil içeresinde meydana gelen patlamada bir kişi ağır yaralandı
Patlama sesi üzerine çıkan yangına müdahale eden itfaiye ve sağlık ekipleri, otomobil sürücüsü Burak K'yi araçtan çıkarmayı başardı. Ağır şekilde yaralanan sürücü önce Hacettepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine, daha sonra da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Gülhane - 27.12.2020
"Mutasyon, belirli kural ve sınır çerçevesinde olağan şekilde seyrediyor"
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Gülhane Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji ve Tıbbi Viroloji Uzmanı Doç.
Gülhane - 27.12.2020
Haftanın tarihine bakış
30 Aralık 1898- Gülhane Askeri Tıp Akademisi, "Gülhane Şeririyat Hastanesi" adıyla sade bir törenle hizmete açıldı.
Gülhane - 12.12.2020
Cumhuriyet tarihine ışık tutan edebiyatçı diplomat: Yakup Kadri Karaosmanoğlu
"Flaş" anonsuyla saat 07.10'da verilen "Yakup Kadri Karaosmanoğlu Vefat Etti" başlıklı haberin girişinde, "Atatürk'ün hayatta kalan son yakın arkadaşlarından Türk edebiyatı ve politikasının ünlü siması Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Kadri Karaosmanoğlu, bu sabah saat 06.55'te tedavi edilmekte olduğu Gülhane Askeri Tıp Akademisinde hayata gözlerini yummuştur" ifadesi kullanıldı.
Gülhane - 09.11.2020
Bu haberi okumadan yola çıkmayın!
• Gülhane içerisinden Sahil Kennedy Caddesi istikameti kapalı.
Gülhane - 07.11.2020
42. İstanbul Maratonu yarın koşulacak: Trafiğe kapatılacak yollar belirlendi
Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran, Çatladıkapı, Kumkapı, Namık Kemal Caddesi ve Sahil Kennedy Bağlantısı, Galata Köprüsü, Karaköy-Fındıklı-Beşiktaş sahil yolu, Barbaros Bulvarı E-5 sapağı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Altunizade Köprüsü yapılacak "U dönüşü" neticesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı, sahil güzergahı Beşiktaş-Dolmabahçe-Fındıklı-Karaköy-Galata Köprüsü, Eminönü-Eyüp istikametinde Unkapanı-Fener-Balat yolu, parkur üzeri ve parkura çıkan tüm yollar çift yönlü trafiğe kapatılacak.
Gülhane - 06.11.2020
42. İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak
Trafiğe kapatılacak yollar ise şöyle: "Parkur üzeri ve parkura çıkan tüm yollar çift yönlü, Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran sahil istikameti, Çatladıkapı sahil istikameti, Kumkapı sahil istikameti, Namık Kemal Caddesi ile sahil Kennedy Caddesi bağlantısı, Galata Köprüsü, Karaköy Fındıklı Beşiktaş sahil yolu, Barbaros Bulvarı E-5 sapağı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Altunizade Köprüsü, Altunizade Köprüsü üzerinden yapılan 'U' dönüşü neticesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı, sahil güzergahı Beşiktaş-Dolmabahçe-Fındıklı-Karaköy-Galata Köprüsü, Eminönü-Eyüp istikametinde Unkapanı-Fener-Balat, 'U' dönüşüyle Balat-Fener-Unkapanı-Sirkeci-Çatladıkapı, Yenikapı.
Gülhane - 03.11.2020
Son dakika: Sağlık Bilimleri Üniversitesinden geleceğin doktorlarına uzaktan eğitim
Gelen son dakika haberlerine göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Tıp Fakültesi öğrencileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle eğitimlerini hem uzaktan hem de tedbirler çerçevesinde yüz yüze sürdürüyor.
Gülhane - 01.11.2020
Haftanın tarihine bakış
1839- "Gülhane Hattı Hümayunu"nun açıklanmasıyla Tanzimat devri başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gülhane Haberleri | Gülhane Haber - Haberler - Gülhane haberleri, son dakika gülhane haber ve gelişmeleri burada. Keçiören'deki hastanelerin temizlik çalışmaları devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.09.2021 14:19:38. #1.13#

title