Güler: Maçı Kazanmayı Hakettik

Güler: Maçı Kazanmayı Hakettik

Galatasaray Teknik Sorumlusu Cevat Güler, Trabzonspor Karşısında Temposu Yüksek ve İstekli Bir Futbol Oynadıklarını Belirterek, 'Maçı Kazanmayı Hakettik' Dedi.

Güler: Maçı Kazanmayı Hakettik

Galatasaray Teknik Sorumlusu Cevat Güler, Trabzonspor karşısında temposu yüksek ve istekli bir futbol oynadıklarını belirterek, ''Maçı kazanmayı hakettik'' dedi.

Cevat Güler, maçtan sonra antrenörler Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmanın başında golü bulup rahatlamak istediklerini belirterek, ''Ancak ilk yarıda pozisyonlara girmemize rağmen golü bulamadık. İkinci devrede golü bulduk. Golden sonra baskı yedik ama oyunun bütününe bakıldığında maçı kazanmayı hakeden bizdik'' diye konuştu.

Güler, Trabzonspor maçına özel bir biçimde hazırlanmadıklarını da kaydederek, ''Oyuncularımız kendi motivasyonlarını kendileri sağlıyor. Bizim de onlara yardımımızla iyi maç oynuyorlar. Bundan sonra coşkumuz ve sinerjimiz daha yüksek olacak. Yola devam ediyoruz'' dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Galatasaray karşısında oyuncuların ortaya koyduğu performansın, gelecek sezon için belirleyici bir ölçüt olduğunu söyledi.

Yanal, Galatasaray'ın, hedefi olan bir takım olduğunu, kendilerinin ise prestij ve ligde belirleyici rol oynamak için maça çıktıklarını kaydetti.

Kaynak: AA