Gökdeniz Karadeniz: Türkler Bir Karış Toprak İçin Canlarını Verir - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Gökdeniz Karadeniz: Türkler Bir Karış Toprak İçin Canlarını Verir

Haberler.com - Haberler | Spor

Rubin Kazan'ın Türk yıldızı Gökdeniz Karadeniz, "Sizin Türkler bizim uçağı düşürmüş" diyen takım arkadaşına tokat gibi sözlerle karşılık verdi.

Suriye sınırında Türk hava sahasını ihlal eden Rus savaş uçağının Türk F-16'ları tarafından düşürülmesi tüm gözleri bir anda Türkiye'nin üzerine çevirdi. Özellikle Rusya'dan peşpeşe sert açıklamalar yapıldı. Uzun süredir Rusya'nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz de bu olaydan olumsuz etkilenen isimlerden biri oldu.

İDMANDA GÖKDENİZ'E SÖZLÜ TACİZ

Sporterim'de yer alan habere göre; basına açık gerçekleştirilen akşam antrenmanında takım arkadaşlarından Maksim Zhestokov'un "Sizin Türkler bizim uçağı düşürmüş" şeklindeki sözlü tacizine maruz kalan Gökdeniz, Rus futbolcuya "Türkler bir karış toprakları için canlarını vermekten kaçınmazlar. Aç tarihimizi oku. O millet işgalcilere karşı Çanakkale'de destan yazdı." şeklinde yanıt verdi.

Gökdeniz Karadeniz: Türkler Bir Karış Toprak İçin Canlarını Verir
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (90)
TÜRKİYEDE YAŞAYAN VATAN HAİNLERİNE:Dünyanın hiç bir ülkesinde Türkiyede olduğu kadar vatan haini yok malesef. Şu habere bile iyi yapmıslar diyorlar ya bu ülkeden bu kadar nefret ediyorsanız biraz gururlu olunda bu devletin maaşını almayin , elektrigini suyunu kullanmayın . Her ay başında ''''döwlet bize bahmir'''' deyip ptt o lerinde para alamak icin beklemeyin. kisacasi Defolun gidin.
gerçekçi:palavra palavra hemende adamı kahraman ilan edin devlet nişanı versin saçmalık hayali kahramanlıklar
MEHMET:HELAL DEDİM UŞAĞIM ADAMSIN DA.
500
title