Genel Seçime Doğru

Genel Seçime Doğru

AK Parti Ankara Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Nevzat Ceylan, Beypazarı Uruş beldesini ziyaret ederek, belde halkıyla kahvehanede bir araya geldi.

Genel Seçime Doğru

AK Parti Ankara Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Nevzat Ceylan, Beypazarı Uruş beldesini ziyaret ederek, belde halkıyla kahvehanede bir araya geldi.

Seçim çalışmalarında bulunmak üzere geldiği Uruş beldesinde kahvehanede eski belediye başkanlarından Mehmet Özata ve Yaşar Büyükgedik ile çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Ceylan, AK Parti iktidarının ve AK parti hükümetlerinin ülkede çok güzel işler yaptığını, bunların görmemezlikten gelinemeyeceğini söyledi.

Ceylan, geçmiş dönemlerden beri proje çalışmaları süren ve etüt çalışmaları tamamlanan Uruş'un üzerinde inşa edilmesi planlanan Dereli Barajı'nı da AK Parti iktidarının yapacağını belirtti.

Tek parti iktidarının çok aranacağına değinen Ceylan, şunları kaydetti:

"AK Parti iktidarında, tek parti hükümetinde ülke istikrara kavuşur. Koalisyonlarla bir yere varılmaz. Vatandaş, yaşanan durumları gördü ve bu sefer inşallah 1 Kasım'da doğru tercihi yapacaktır. AK Parti'nin tek başına iktidar olmasının ardından, ülkemizde huzur, güven ve istikrar yeniden hakim olacaktır. Bu nedenle desteklerinizi bekliyoruz."

Kaynak: AA