Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor

Haberler.com - Haberler | Politika

Gelecek Partisi'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Ahmet Davutoğlu, hükümete yönelik sert eleştiriler yöneltti. Video sosyal medyada ses getirirken, bazı kullanıcılar Davutoğlu için "CHP'den iyi muhalefet yapıyor" şeklinde yorumlar yaptı.

Erken seçim tartışmalarının gündemden düşmediği şu günlerde iktidar ve muhalefet birbirine sert sözlerle yüklenirken, seçimlere etkisi merak konusu olan Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi ise özellikle sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla ses getirmeye devam ediyor.

ESKİ AÇIKLAMALAR HATIRLATILDI

Son olarak Gelecek Partisi'nin sosyal medya sayfasında paylaşılan videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın geçmiş dönemdeki açıklamalarına yer verildi. Bu açıklamaların akabinde söze giren Davutoğlu, "Siz o emanete ihanet ettiniz" diyerek hükümete sert sözlerle yüklendi.

Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor

"CHP'DEN DAHA İYİ MUHALEFET YAPIYOR"

Video kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekerken bazı kullanıcılar yaptıkları yorumlarda Gelecek Partisi'nin ana muhalefet partisi CHP'den daha iyi muhalefet yaptığını savundu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi, Gelecek Partisi, Muhalefet, Medya, Politika, Güncel, Haber

title