Geçtiğimiz Ay Ameliyat Olan Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, Ameliyat İzlerini Takipçileriyle Paylaştı!

Geçtiğimiz Ay Ameliyat Olan Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, Ameliyat İzlerini Takipçileriyle Paylaştı!

Beyin kanseri teşhisi konan ve 6 Ağustos'ta ameliyat masasına yatan ünlü modacı Nur Yerlitaş, sosyal medya hesabından ameliyat izlerini takipçileriyle paylaştı.

Nur Yerlitaş'a beyin kanseri teşhisi konmuş, ünlü modacı 6 Ağustos'ta ameliyat masasına yatmıştı. Tedavi süreci devam eden Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün bir etkinlikte ameliyat sonrası ilk kez kameralara yansımıştı.

AMELİYAT İZİNİ PAYLAŞTI

Ünlü modacı Nur Yerlitaş operasyonun boyutunu ilk kez bu kadar yakından takipçileriyle paylaştı. Yerlitaş bu fotoğrafını 'ihlas' notuyla yayınladı. Çok ciddi bir operasyon geçiren ünlü modacının başına yaklaşık 20 dikiş atıldı. Ünlü modacının fotoğrafı büyük yankı uyandırdı. Sevenlerini Yerlitaş'a acil şifalar dileyip, 'Nur Hanım Allah yardımcınız olsun, çok geçmiş olsun. Acil şifalar' mesajları paylaştı.

YORUMLAR (63)

  • MALKOCOGLU:
    ne yapalim Allah Allah. . . artisler martistler modacilar bodacilar aaaaaaaaaaaaaaaa yeter. . . ???!!
  • BANKER BİLOO:
    insanız beşeriz şaşarız oda şaşmıştır yanılgıyla şehidlere laf söylemişte olabilir elkide hatsını anlamıştır yanlışını fark etmiştir geçmiş olsun allah şifalar versin nerde hasta varsa
    BİRSEN: söylemiş olabilir değil söyledi zaten hepimiz hatalar yapıyoruz bu hata değil bu çok büyük saygısızlık anneye babaya eşe evlada vatana bu geçiştirilecek mevzu değil
Tüm 63 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.