Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Politika » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haberler

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Çankırı'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Kentte, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Çankırı: Hüseyin Boz


Atkaracalar: Harun Oflaz


Bayramören: İsmail Güngör


Çerkeş: Hasan Sopacı


Eldivan: Musafa Lafcı


Ilgaz: Mehmet Öztürk


Kızılırmak: Bayar Soysal


Korgun: Kamil Akel


Kurşunlu: Şakir Kaymak


Orta: Bayram Yavuz Onay


Şabanözü: Faik Özcan


Yapraklı: Ali Hasekioğlu


Yaylakent beldesi: Kadir Dede


Saçak beldesi: Ramazan Yarım


Çardaklı beldesi: Osman Yılmaz


Cumhuriyet Halk Partisi


Çankırı: Mustafa İbişoğlu


Çerkeş: Erdoğan Çubukçuoğlu


Eldivan: Afife Ülkü Kavalalı


Kurşunlu: Tevfik Metin Aktaş


Şabanözü: Zeki Göktaş


Milliyetçi Hareket Partisi


Çankırı: İsmail Hakkı Esen


Atkaracalar: Alirıza Küçükkutlu


Bayramören: Halil Muratoğlu


Çerkeş: Hüseyin Erdoğan


Eldivan: Nusrettin Gökçer


Ilgaz: Arif Çayır


Kızılırmak: Bahattin Güler


Korgun: Hasan Hüseyin Kozan


Kurşunlu: Hüdai Hamdi Büyükpoyraz


Orta: Yunus Yarımkaya


Şabanözü: Mustafa Karakaya


Yapraklı: Ömer Güngör


Yaylakent beldesi: Murat Çavuş


Saçak beldesi: İsa Yazıbaşı


Çardaklı beldesi: Osman Çiğdem


İYİ Parti


Çankırı: Raif Oktay


Ilgaz: Hakkı Yalçın


Korgun: Arif Soysal


Bayramören: Kerim Karakoç


Saadet Partisi


Çankırı: Mustafa Ünver


Atkaracalar: Zekeriya Çakır


Bayramören: Yaşar Emiral


Çerkeş: Satılmış Üke


Eldivan: Faruk Karatatar


Ilgaz: Sait Yılmaz


Kızılırmak: Tevfik Efe


Korgun: Bahattin Şenol


Kurşunlu: Recep Kalfa


Orta: Ahmet Nafiz Tekin


Şabanözü: Şeref Yetan


Yapraklı: Abdulmuttalip Aydoğan


Yaylakent beldesi: Mevlüt Tutucu


Saçak beldesi: Melehat Işık


Çardaklı beldesi: Şeyma Uzun

Kaynak: AA

Manşet

Haberler