Gaziantep Ailesine 'Borçlarım Var' Notu Yazıp İşyerinde İntihar Etti
Haberler » Güncel » Gaziantep Ailesine 'Borçlarım Var' Notu Yazıp İşyerinde İntihar Etti - Haber

Gaziantep Ailesine 'Borçlarım Var' Notu Yazıp İşyerinde İntihar Etti

Ailesine 'Borçlarım var' notu yazıp işyerinde intihar ettiADIYAMAN'ın Besni İlçesi'nde, hasar yönetimi ve danışmanlık hizmeti veren işyeri bulunan 49 yaşındaki Gazi Öztürk, işyerinde "Ben borçlarımdan dolayı bunalıma girdim.

Ailesine 'Borçlarım var' notu yazıp işyerinde intihar etti


ADIYAMAN'ın İlçesi'nde, hasar yönetimi ve danışmanlık hizmeti veren işyeri bulunan 49 yaşındaki Gazi Öztürk, işyerinde "Ben borçlarımdan dolayı bunalıma girdim. Eşimin, annemin ve ailemin yüzüne asla bakmam imkansız" notu yazdıktan sonra tavana bağladığı iple intihar etti.


Olay, akşam saatlerinde Yeni Besni Mahallesi'nde bulunan Belediye İşhanı'nda meydana geldi. Burçları nedeniyle bunalıma girdiği belirtilen Gazi Öztürk, işhanının ikinci katında bulunan hasar yönetimi ve danışmanlık hizmeti veren işyerinde "Ben borçlarımdan dolayı bunalıma girdim. Eşimin, annemin ve ailemin yüzüne asla bakmam imkansız" notu yazdıktan sonra tavana bağladığı ipi boynuna geçirip intihar etti. İşhanında bulunanlar, Öztürk'ü tavanda asılı halde görünce sağlık görevlilerine verdi. İhbarla gelen sağlık görevlileri Öztürk'ün yaşamını yitirdiğini belirledi. Öztürk'ün cesedi, Cumhuriyet Savcısı ve polisin incelemesinin ardından otopsi için morga götürüldü. Olayı haber alıp işyerine gelen evli ve çocuğu bulunmayan Öztürk'ün yakınları sinir krizi geçirdi. Ak Parti Milletvekili İbrahim Halil Fırat'ın basın danışmanı 'ün ağabeyi olan Öztürk'ün yazdığı nota da incelenmek üzere el konuldu.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Gaziantep Ailesine 'Borçlarım Var' Notu Yazıp İşyerinde İntihar Etti

Manşet

Haberler