Gazeteci İzzet Çapa, 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' Dizisini Yerden Yere Vurdu

Gazeteci İzzet Çapa, 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' Dizisini Yerden Yere Vurdu

'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisindeki mantık hatalarına dikkat çeken İzzet Çapa, reytinglerdeki üçüncülük için de "Aydın Doğan bu beklenmedik üçüncülük için birilerinin canını fena yakacak" ifadesini kullandı.

Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinin reytinglerde beklenen patlamayı yapamaması "Hayal kırıklığı" olarak nitelendirildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından uzunca bir metin kaleme alan gazeteci İzzet Çapa, büyük umutlarla başlayan dizinin reytinglerde üçüncü olmasının ardından Aydın Doğan'ın harekete geçtiğini belirtti.

"AYDIN DOĞAN BİRİLERİNİN CANINI FENA YAKACAK"

Dizideki mantık hatalarına dikkat çeken Çapa, "Koskoca Doğan Grubu, o diziyi reytinglerde birinci çıkartabilmek için bütün imkanlarını seferber etti. Grubun gazeteleri çarşaf çarşaf haber yaptı, ekranlarda günlerdir tanıtımları yayınlandı. Korkarım bugün Kanal D cephesinde kızılca kıyamet kopacak. Ve eğer dedikodular doğruysa, Aydın Doğan bu beklenmedik üçüncülük için birilerinin canını fena yakacak. Keşke derslerine biraz daha çalışsaydılar" ifadelerini kullandı.

İşte İzzet Çapa'nın o paylaşımı;